سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹

حمایت از روحانی برای استمرار ثبات کشور ضروری است

انتشار: یکشنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۵ / ساعت ۱۶:۱۳:۱۹ |
کد خبر: 26743 |
بازدید: 101 views |
بدون دیدگاه


بجنورد- ابتکارآنلاین: دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت: اگر درانتخابات آینده ریاست جمهوری از روحانی حمایت می کنیم برای این است که معتقد به ثبات در کشور به عنوان امری ضروری هستیم.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – مجید فراهانی که اواخر هفته پیش به بجنورد سفر کرد به وجود دو چالش امنیتی و توسعه ای اشاره و بیان کرد: در حوزه چالش امنیتی بسیاری از دشمنان جمهوری اسلامی علاقه مند هستند پای ایران را به دایره جنگ و خشونتهای کشورهای اطرف بکشانند و این سیاست هنوز نیز از سوی دشمنان به روشهای مختلف در حال پیگیری است.

وی ادامه داد: اندک خطا و اتفاقی که نشان دهد انسجام ملی در ایران دچار لطمه شده می تواند به راحتی پای کشور را به جنگ باز کند و همه می دانیم که جنگ چه مضراتی دارد و امنیت ملی را به خطر می اندازد.

دبیرکل حزب ندای ایرانیان دومین موضوع را انقلاب جهانی در پیشرفت و توسعه کشورها ذکر و بیان کرد: شاهدیم برخی کشورهای همسایه به سرعت به سمت توسعه پایدار می روند، رشدهای اقتصادی تا 10 درصد را تجربه می کنند و در رتبه بندیهای بین المللی جایگاهشان را ارتقا می دهند.

وی گفت: قرار بود ایران هم در چشم انداز 1404 در شاخصهای توسعه رتبه نخست منطقه را در خاورمیانه داشته باشد اما هم اینک بین 21 کشور خاورمیانه در شاخصهای توسعه حوزه های مختلف در رتبه های 15 تا 20 در نوسان هستیم. این نشان می دهد نتوانسته ایم برنامه تدوین شده برای رسیدن به ایران 1404 را دنبال کنیم.

فراهانی رسیدن به رشد هشت درصدی مدنظر برنامه 1404 را جزو مطالبات جدی توصیف و بیان کرد: برای تحقق این امر مهم می بایست ثبات سیاسی و اقتصادی در کشور ایجاد شود وگرنه سقوط در شاخصها به تدریج امنیت ملی ایران را به خطر خواهد انداخت.

وی افزود: اگر نتوانیم به چشم انداز1404 برسیم عملا نقش الگو و منادی ارزشها را از دست خواهیم داد و دنیا ما را به عنوان کشوری که ادعای بلند ولی بدون عمل دارد خواهد شناخت.

دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت: در انتخابات ریاست جمهوری آتی اگر از روحانی دفاع می کنیم معتقد به ثبات کشور هستیم و باور داریم تلاطمهای اجتماعی و سیاسی می تواند با توجه به چالشها، مشکلات جدی برای ایران ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *