دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

فرماندار شهرستان دماوند در بازدید از ستاد فرماندهی نیروی انتظامی از دستگیری چند باند سرقت در این شهرستان خبر داد

انتشار: دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ / ساعت ۱۴:۲۶:۲۹ |
کد خبر: 3497 |
بازدید: 2,126 views |
بدون دیدگاه


دماوند – ابتكارآنلاين: فرماندار شهرستان دماوند ضمن بازدید از قسمتهای مختلف ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان همچون مرکز فوریتهای پلیسی 110، وظیفه عمومی، اداره تشخیص هویت و پشتیبانی و شرکت در جلسه هماهنگی قرارگاه تشدید مبارزه با سرقت از دستگیری چند باند سرقت در چند روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتكارآنلاين – ناصر محمودی فرد گفت: با توجه به سرقتهایی که در منطقه رخ داد و موجب نارضایتی مردم شد، موضوع در شورای تأمین شهرستان مطرح و تصمیماتی پیرامون برخورد با این موضوع گرفته شد که به موجب آن نیروی انتظامی شهرستان با عملیاتهای مختلفی که داشت توانست چند باند سرقت را شناسایی و نسبت به دستگیری آنان اقدام نماید.

فرماندار شهرستان دماوند خاطرنشان كرد: یکی از باندهای سرقت کشف شده به  مورد 70سرقت خودرو و 90فقره سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف نموده اند، همچنین گروه دیگری از سارقان دستگیر شده به 14 مورد سرقت منازل مسکونی اعتراف کرده اند.

رئیس شورای تأمین شهرستان مسئله امنیت را برای مردم جامعه بسیار مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: زندگی همراه با رفاه و آرامش مردم در گرو تأمین امنیت است و ما وظیفه داریم علی رقم همه مشکلاتی که وجود دارد در تأمین امنیت برای مردم تلاش کنیم.

وي تصریح کرد: با وجود کمبود امکانات و مشکلات دیگر نیروی انتظامی شهرستان تلاش ارزنده ای در زمینه تأمین امنیت نموده به گونه ای که ما روز به روز شاهد برحورد با هرگونه جرم در شهرستان هستیم.

نماينده عالي دولت در شهرستان دماوند مشکل دیگر در حوزه امنیتی و انتظامی شهرستان را مشکل ترافیکی شهر دماوند دانست و افزود: در تعطیلات پایان هفته با حجم ترافیک سنگین در محور دماوند به فیروزکوه مواجه هستیم که پیش بینی هایی در این زمینه صورت گرفته که این بار ترافیکی مشکلات کمتری برای مردم ایجاد نماید.

فرماندار دماوند در پایان انتظار مردم در مورد تأمین امنیت را انتظاری به حقی دانست و بیان داشت: اگرچه امکانات با وضع مطلوب فاصله دارد اما باید همه تلاش کنیم تا مردم احساس نا امنی نکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *