چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

بازدید از مراکز فرهنگی و هنری در ایام دهه مجر شهرستان پیشوا

انتشار: شنبه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ / ساعت ۱۹:۴۷:۰۳ |
کد خبر: 45293 |
بازدید: 8 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در دهه فجر از آموزشگاه آزاد هنری کهربا دیدن کرد.

به گزارش خبرنگار ما – طاهری ضمن عرض خدا قوت به مدیر و کادر این آموزشگاه گفت: اداره فرهنگ و ارشا اسلامی تمام توان خود را برای حمایت از مراکز فرهنگی و هنری تحت پوشش به کار می گیرد تا شاهد پیشرفت توان فرهنگی و هنری شهرستان پیشوا باشیم.

وی پس از بازدید از فعالیت های این آموزشگاه آزاد هنری گفت: وقتی عنان فعالیت های فرهنگی و هنری در هر رشته و شاخه آن به دست اهل فن و متخصصان آن رشته بیفتد شاهد پیشرفت و کیفیت در این حوزه خواهیم بود و امید داریم که با همین روش رو به جلو حرکت نمایند.

این آموزشگاه در محل میدان امام خمینی  (ره) کوی شهید عطائی شهرستان پیشوا و با مدیریت فاطمه سادات حسینی در حوزه هنرهای تجسمی در رشته های طراحی و نقاشی، حجم و مجسمه سازی، سفالگری، ساخت زیور آلات برنجی و مسی، ساخت عروسکهای روس و محلی، کارگاه خلاقیتو نقاشی کودکان، آموزش دوخت ویژه کودک، آموزش خراطی و ساخت اشیاء کاربردی و تزئینی در حال فعالیت است.

فاطمه سادات حسینی از هنرمندان دارای سابقه هنرهای تجسمی در شهرستان پیشوا است و تا به حال چندین ورکشاپ هنری در قسمتهای مختلف این شهرستان را دایر نموده است و یکی از برنامه های آینده این آموزشگاه فعال نمودن زنگ خلاق در مدارس ویژه مقاطع ابتدائی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *