چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

۳۰۰ دانش‌آموز ورامینی به اردوهای راهیان نور اعزام شدند

انتشار: دوشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ / ساعت ۲۱:۳۸:۵۴ |
کد خبر: 45380 |
بازدید: 8 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: ۳۰۰ دانش آموز پسر مدارس شهرستان ورامین با هدف آشنایی با ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس به مناطق عملیاتی راهیان نور جنوب اعزام شدند.

 

به گزارش خبرنگار ما – دانش آموزان دبیرستان‌های متوسطه دوره دوم روز دوشنبه با حضور در حسینیه سیدالشهدا(ع) سپاه پاسداران و با بدرقه مسئولان این شهرستان به مناطق عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس اعزام شدند.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ورامین در این مراسم گفت : دانش آموزان شرکت کننده در این اردوی فرهنگی به مدت سه روز در مناطق عملیاتی دوران هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور حضور یافته و از این مناطق بازدید به عمل خواهند آورد.

 

امیر محمدی افزود : اردوهای راهیان نور فرصت مناسبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بین نسل جوان است و باید از این فرصت در جهت تبیین فلسفه ایثار و شهادت در جامعه دانش آموزی استفاده کرد.

 

وی گفت: دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی که در جنگ سخت علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی از ملت سرافراز ایران اسلامی شکست سختی متحمل شدند تلاش دارند تا با تدارک جبهه تهاجم فرهنگی و بهره گیری از ابزارهای ضد فرهنگی در مسیر انقلاب انحراف ایجاد کرده و جوانان و آینده‌سازان ایران اسلامی را از مسیر ارزش‌های نظام دور کنند.

 

بیش از ۵۰ هزار نفر دانش آموز در مدارس ورامین مشغول به تحصیل می باشند.

 

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *