چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

حرکت مقتدرانه آینده کشور با انتخابات آگاهانه تعیین می‌شود

انتشار: سه شنبه, ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ / ساعت ۲۳:۱۹:۴۵ |
کد خبر: 45404 |
بازدید: 14 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: مشاور رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه انتخابات، صحنه تعیین سرنوشت است، گفت: حرکت مقتدرانه آینده کشور با انتخابات آگاهانه و روشن تعیین می‌شود و به نتایج و دستاوردهای مثبتی می رسیم.

 

حجت‌الاسلام “مصطفی پورمحمدی” روز سه شنبه در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرری اظهار داشت: ملت ایران با وحدت و ایمان، انسجام، خوش بینی، امیدواری به موفقیت های روزافزون دست یافته و مطمئنا این راه تداوم خواهد داشت.

 

وی با اشاره به اینکه شهدا برای کشور عزت و اقتدار را به ارمغان آوردند، تصریح کرد: شهدای انقلاب اسلامی با نثار جان خود و شجاعت و شهادتشان تاریخی سراسر غرورآفرینی را برای ملت و کشور ایران خلق کردند.

 

مشاور رئیس قوه قضاییه افزود: انقلاب اسلامی و ارزش‌ها و معارف دینی با هدف رساندن همه آحاد مردم و آزادی خواهان جهان و مومنین به سعادت، تعالی، تکامل، خدادوستی، خدمت به خلق و دفاع از مظلوم و مبارزه با ستم و نشان دادن راه درست بوده و بر همین اساس توانسته‌ایم پرچم نماد انسانیت را در جهان برافرازیم.

 

وی ادامه داد: امروز با گذشت چهل و یک سال از پیروزی انقلاب اسلامی همچنان با افتخار و عزت، پرچم نظام مقدس جمهوری  اسلامی برافراشته است.

 

پورمحمدی خاطرنشان کرد: امام راحل، پرچم باافتخار و عزتمند را برافراشت و راه مبارزه با استکبار و حمایت از مظلومان را آغاز کرد و امروز بعد از چهل و یک سال این پرچم توسط مقام معظم رهبری هدایت و انقلاب شفافیت خود را در عرصه بین المللی حفظ کرده است.

 

وی ادامه داد: ملت ایران، صبورانه با همه سختی‌ها و شدائد و جنگ‌های روانی، تهدیدها، تحریم و مشکلات اقتصادی همچنان باشکوه و عظمت ایستاده و سر خم نکرده است.

 

وزیر پیشین کشور گفت: تاریخ به نام ملت‌هایی رقم خورده که مقاومت و پایمردی را پیشه کرده و در برابر سختی و مشکلات دوام می‌آورند اما هرگز سر تسلیم در برابر ستمگران و زورگویان فرود نمی‌آورند.

 

وی خاطر نشان کرد: مطمئنا تاریخ و آینده جهان به نام ملت ایران و امت انقلابی و مومن و پیرو اهل بیت (س)، دلداده اباعبدالله و حسین و فاطمه (ع) و مهدوی رقم خورده است.

 

پورمحمدی به شخصیت ارزشمند شهید سپهبد سلیمانی اشاره کرد و گفت: سردار سلیمانی معلم اخلاق و اخلاص و همچنین مجاهدی صبور و مقاوم در برابر دشمنان بوده ودرس ایستادگی و آزادگی را به همگان آموخت.

 

وی تاکید کرد: اگر چه ملت ایران حاج قاسم سلیمانی را از دست داد اما شهادت آن سردار بزرگ موجب افول صهیونیست و آمریکاییان شده و نابودی آنها شتاب گرفته است.

 

مشاور رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه شهادت سپهبد سلیمانی سبب رسوایی استکبار جهانی شد، افزود: حاج قاسم یک فرهنگ، ملت، راه و هدف است و او فقط یک فرمانده نبود بلکه یک ملت به شمار می‌رفت.

 

این مسوول با اشاره به معامله قرن، یادآور شد: دشمنان موضوع معامله قرن را مطرح کردند اما کسانی که با دشمن صهیونیستی قرارداد صلح، عدم تعارض و همزیستی را امضاء کرده بودند نیز دیگر حاضر به امضای این قرارداد ننگین نبودند.

 

پورمحمدی اضافه کرد: آمریکا  و همدستانش، شعبده بازی، شو و نمایش جدیدی به راه انداختند تا به اهداف پلید خود برسند اما تلاش آنها بیهوده بوده و این رسوایی ثمره مجاهدت‌ها و خون حاج قاسم سلیمانی است.

 

وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی و حرکت آن، پایدار و استوار باقی مانده است، گفت: امروز ملت ایران مستقل ترین کشور دنیا به شمار می‌رود به طوری که دوست و دشمن به این موضوع اذعان دارند.

 

مشاور رییس قوه قضاییه بیان داشت: امروز ملت ایران در تمامی عرصه و حتی انتخابات، سرنوشتشان را خودشان تعیین می‌کنند و هیچ کس نمی‌تواند از صندوق چه کسی بیرون می‌آید یا به چه کسی رای بدهند.

 

وی با اشاره به اینکه رمز آزادی ملت ایران در آگاهی و مقاومت آنها است، خاطرنشان کرد: انتخابات به صورت آگاهانه، آزاد و بر اساس نظرات شخصی افراد برگزار می‌شود و کسی نظر شخصی خود را به دیگران القاء نمی‌کند.

 

پورمحمدی اضافه کرد: ملت ایران هرگز در برابر زورگویان سکوت نخواهد کرد چرا که در طی چهل و یک سال انقلاب اسلامی بیشترین ترورها بر روی شخصیت‌های ارزشمند و تاثیرگذار جمهوری اسلامی ایران انجام گرفت.

 

وی تاکید کرد: کشور ایران، جزیره امن، ثبات امنیت منطقه، لنگرگاه اقتدار در منطقه به شمار می‌رود و این موضوع مورد تایید همه کشورهای دوست و دشمن است.

 

مشاور رئیس قوه قضاییه با اشاره به اینکه ایران در زمینه رشد فناوری جزء کشورهای اول دنیا قرار دارد، تاکید کرد: دشمنان ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بدانند که امروز پس از سال‌ها تحریم و فشار

اقتصادی به مرز خودکفایی رسیده‌ایم و بر تولیدات داخلی متکی هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *