چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

ویروس کرونا حمل و نقل مسافر را در ورامین ۶۰ درصد کاهش داد

انتشار: پنج شنبه, ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ / ساعت ۱۶:۵۳:۳۱ |
کد خبر: 46238 |
بازدید: 23 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ورامین گفت: با شیوع ویروس کرونا و کاهش حضور مردم در شهر، میزان حمل و نقل مسافر درون شهری و برون شهری ورامین ۶۰ درصد کاهش یافته است.

به گزارش خبرنگار ما – حسن خوانساریان گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا، شاهد کاهش محسوس تردد مردم در سطح شهر هستیم که این امر باعث شده از میزان مسافرت‌های درون شهری و برون شهری و استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی شهرستان به میزان ۶۰ درصد کاسته شود.

 

وی افزود: در حال حاضر یک هزار و ۸۰۰ تاکسی درون شهری و بین شهری ورامین در ۳۱ خط تاکسی‌رانی نسبت به جابجایی مسافر اقدام‌ می‌کنند.

 

خوانساریان با اشاره به فعالیت ۸۰ اتوبوس درون‌شهری و برون شهری در خطوط چهارگانه اتوبوسرانی ورامین گفت: کاهش تعداد مسافر باعث شده است میزان تردد اتوبوس‌های درون شهری و برون شهری به ویژه به سمت تهران، ۵۰ درصد کاهش پیدا کند.

 

مدیرعامل سازمان حمل و نقل ورامین از اجرای طرح ضدعفونی و گندزدایی در هر بار سرویس‌رسانی خطوط اتوبوس‌رانی این شهر خبر داد و افزود: تمامی ناوگان اتوبوس و تاکسی‌ ورامین در ایستگاه‌های مبداء و مقصد زیر نظر کارشناسان شبکه بهداشت ضدعفونی و گندزدایی می‌شوند.

 

وی با اشاره به لزوم جلوگیری از مسافرت به منظور ممانعت از شیوع ویروس کرونا، از لغو مرخصی تاکسی‌داران ورامین در ایام نوروز خبر داد.

 

مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ورامین تصریح کرد: تاکسی‌داران در طول سال مجاز به استفاده از مرخصی می‌باشند ولی به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و ممانعت از سفرهای برون شهری، مرخصی آنها تا اطلاع ثانونی لغو شده است.

 

وی با اشاره به تعطیلی مدارس و لغو سرویس مدارس گفت: به دلیل عدم سرویس دهی خودروها به دانش آموزان، تا پایان تعطیلات مدارس، رانندگان حق دریافت هزینه سرویس از اولیاء را ندارند.

 

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *