چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

معرفی ظرفیت های شهرستان پاکدشت ضروری است

انتشار: پنج شنبه, ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ / ساعت ۱۶:۵۷:۰۶ |
کد خبر: 46262 |
بازدید: 24 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: فرماندار پاکدشت اظهار داشت: اگر ظرفیت ها ، زیرساخت ها و امکانات شهرستان به درستی بیان شده و با هنرمندی از ظرفیت رسانه ها برای این مهم استفاده گردد ، رشد و توسعه منطقه با حضور بخش خصوصی با سرعت بیشتری همراه می شود.

به گزارش خبرنگار ما – هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت با اشاره به نام گرفتن پاکدشت به عنوان پایتخت گل ایران  اظهار داشت : شهرستان پاکدشت با دارا بودن هزاران هکتار اراضی کشاورزی مرغوب ، بیش از یک هزار و ۲۰۰ هکتار گلخانه و هزاران واحد تولیدی ، قطب مهم کشاورزی و صنعت استان تهران است .

 

وی افزود: تولید سالانه بیش از  یک میلیون گل شاخه بریده و صادرات به کشورهای مختلف ، حضور هزاران واحد تولیدی و صنایع بزرگ کشور در سه شهرک صنعتی ، استقرار پردیس ابوریحان دانشگاه تهران و وجود مراکز علمی مهم استان تهران در پاکدشت ظرفیت هایی است که حتی برخی از ساکنان شهرستان نیز از آن بی اطلاعند.

 

تمهیدی تصریح کرد: قرار گرفتن پاکدشت در مسیر جاده ترانزیتی شرق کشور فرصت مناسبی برای سرمایه گذاران بخش خصوصی است که با اطلاع رسانی صحیح می توان شرایط این مهم را فراهم کرد.

 

وی با بیان این که روابط عمومی ها و رسانه ها  نقش مهمی در ایجاد ارتباط دستگاه های مختلف با جامعه دارد اظهار داشت: اگر ظرفیت ها ، زیرساخت ها و امکانات شهرستان به درستی بیان شده و با هنرمندی از ظرفیت رسانه ها برای این مهم استفاده گردد ، رشد و توسعه منطقه با حضور بخش خصوصی با سرعت بیشتری همراه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *