چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

هتل وندیک همدان آماده پذیرش بیماران کرونایی است

انتشار: چهارشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ / ساعت ۲۰:۱۶:۵۳ |
کد خبر: 46424 |
بازدید: 54 views |
بدون دیدگاه


همدان – ابتکارآنلاین: مدیرعامل هتل وندیک همدان گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، آماده‌ایم تمام امکانات این هتل را در اختیار دانشگاه علوم پزشکی و سپاه پاسداران قرار دهیم.

 

حمید دینی افزود: این هتل‌ آمادگی دارد بیماران کرونایی که دوره درمان آنها در بیمارستان به پایان رسیده و با وجود نیاز به طی دوره نقاهت امکان استراحت در منزل ندارند را در این محل پذیرش کند.

 

وی بیان کرد: قرار است تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از شیوع این بیماری در هتل‌ رعایت شود.

 

مدیرعامل هتل وندیک همدان افزود: ظرفیت این هتل ۱۰۰ تخت است و در صورت موافقت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و علوم‌پزشکی استان همدان، در اختیار بیماران قرار می‌گیرد.

 

به گفته رییس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان تست کرونای ۱۵۵ نفر در این استان مثبت شده‌است.

 

رشید حیدری مقدم اضافه کرد: ۷۰ درصد مبتلایان به ویروس کرونا در این استان مربوط به جامعه شهری و ۳۰ درصد آن مربوط به ساکنان در روستاهای همدان است.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: از ۱۵۵ فرد مبتلا به ویروس کرونا در این استان پس از اقدام های درمانی صورت گرفته ۹۶ تن ترخیص شده و در منزل تحت مراقبت قرار دارند.

 

حیدری مقدم با بیان اینکه ۴۳ بیمار هم اینک در بیمارستان بستری هستند بیان کرد: افراد بالای ۷۰ سال درصد بالایی از مبتلایان به ویروس کرونا را در همدان تشکیل می دهند همچنین ۴۸ درصد از مبتلایان به ویروس کرونا زن و ۵۲ درصد مرد هستند.

 

بر اساس جدیدترین اطلاعات ارائه شده از سوی علیرضا رئیسی معاون وزیر بهداشت، تاکنون ۱۷ هزار و ۳۶۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و هزار و ۱۳۵ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و پنج هزار و ۷۱۰ نفر نیز بهبود یافته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *