چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹

۷ قهوه‌خانه متخلف در ورامین پلمب شد

انتشار: شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ / ساعت ۱۸:۲۸:۳۸ |
کد خبر: 47485 |
بازدید: 30 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین گفت: ۷ واحد قهوه‌‍خانه متخلف که نسبت به عرضه قلیان اقدام می‌کردند، پلمب شدند.

به گزارش خبرنگار ما – سیدعباس میری گفت: بر اساس دستورالعمل ستادملی کرونا و اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی مقابله با شیوع ویروس کرونا، قهوه‌خانه‌ها اجازه عرضه قلیان به مشتریان را ندارند.

وی اظهار کرد: بازرسان اتاق اصناف شهرستان ورامین به طور مستمر و با حضور در مناطق مختلف شهرستان، فعالیت قهوه‌خانه‌ها و قلیان‌سراها را مورد بررسی قرار داده و در صورت مشاهده هر گونه فعالیت، به دلیل تذکرات ارائه شده از قبل و آگاه متصدیان نسبت به ممنوع بودن عرضه قلیان، با آنان برخورد کرده و واحدهای متخلف را پلمب می‌کنند.

میری گفت: طی هفته گذشته ،بازرسان اتاق اصناف در بازرسی‌های خود، ۷ قهوه خانه و قلیان‌سرا را که به فعالیت غیرقانونی خود ادامه می‌دادند شناسایی و آن‌ها راپلمب کردند.

وی با تقدیر از همراهی اصناف در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی گفت: اصناف ورامین با همکاری مستقیم با ستاد کرونا شهرستان، تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کرده و با تعطیل کردن واحدهای خود، سهم خود را در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ادا کردند.

رئیس اتاق اصناف ورامین گفت: هم اکنون فعالیت تمامی تالارهای پذیرایی ورامین به دلیل ممانعت از اجتماع مردم تعطیل است و هیچ‌گونه مراسم ترحیم و یا عروسی در این اماکن برگزار نمی‌شود.

بیش از ۱۴هزار واحد صنفی در شهرستان ورامین فعالیت می‌کنند.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.

بر اساس اعلام رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از روز گذشته تا امروز۲ هزار و ٢٨٢ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شده که از بین مبتلایان جدید، ۴٣۵ مورد بستری و ١٨۴٧ بیمار به صورت سرپایی خدمات رسانی شدند.

بر اساس این آمار، مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ١۴٨ هزار و ٩۵٠ نفر رسید و با جان باختن ۵٧ بیمار کووید۱۹ طی ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به ۷ هزار و ٧٣۴ نفر رسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *