دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

از برنامه های هفته بسیج ،افتتاح بیمارستان صحرائی مجهز به اتاق عمل در حسین آباد

انتشار: یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳ / ساعت ۱۰:۰۹:۴۰ |
کد خبر: 4781 |
بازدید: 2,369 views |
بدون دیدگاه


گرمسار:خبرنگارابتکارآنلاین/ برنامه های هفته بسیج شهرستان گرمسار در نشست خبری سرهنگ ناظری فرمانده سپاه ناحیه گرمسار تشریح شد.
به گزارش خبرنگارما- فرمانده سپاه گرمسار در این نشست گفت: بخشی از برنامه های بسیج در شهرستان گرمسار عبارت است از، دیدار با خانواده شهدا،گل باران مزار شهدا ، افتتاح بیمارستان صحرائی که مجهز به اتاق عمل می باشد که محل آن در حسین آباد خواهد بود.
وی گفت: در هفته بسیج بیش از 90 پروژه در حال ساخت و آماده بهره برداری داریم که از 3 میلیون تومان تا سی میلیون تومان است که جمعاً با مبلغ یک میلیارد تومان هزینه خواهد شد.
سرهنگ ناظری گفت: از برنامه هایی که در سال 93 انجام شد و برای شهرستان گرمسار بسیار حائز اهمیت بوده استقبال پرشوراز پیکر دو شهید گمنام بوده که نصیب شهرستان گردیده است.

                                                                                            image-255c6b9bde8ba3f362993d4cd8d5cff88baa6e125382e64ef760f3cb0d30865b-V[1]
فرمانده سپاه گرمسار گفت: یکی دیگر از برنامه های سال 93 یادواره 232 شهید و والامقام گرمسار برگزار شد که با استقبال بی نظیر مردم شهرستان را درپی داشت.
سرهنگ ناظری متذکر شد: ماهواره ها عامل ضرر و زیان و تخریب خانواده ها است و باید مردم بیشتر دقت کنند و اجازه ندهند فرهنگ ماهواره ها جایگزین فرهنگ ایثار و شهادت شود.
وی دراین خصوص گفت: اگر کسی در شهرستان یک دستگاه ماهواره تحویل بدهند در مقابل یک دستگاه گیرنده دیجیتال هدیه خواهند گرفت.
سرهنگ ناظری در بخشهای دیگر صحبت های خود به برنامه های راهیان نور پرداخت و از خبرنگاران و رسانه ها خواست تا همکاری بیشتری را با این نهاد داشته باشند.
وی درپایان به سولات خبرنگاران پاسخ دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *