چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

تنها راه نجات فلسطین تقویت جبهه مقاومت است

انتشار: شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ / ساعت ۱۹:۵۳:۱۵ |
کد خبر: 50828 |
بازدید: 10 views |
بدون دیدگاه


همدان – ابتکارآنلاین: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان تنها راه نجات فلسطین را تقویت جبهه مقاومت دانست و گفت: نقشه دشمنان تضعیف این جبهه است اما بدانند که سرنوشت آنها به دستان جبهه مقاومت رقم می‌خورد.

 

حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله شعبانی موثقی روز شنبه در تجمع اعتراض‌آمیز طلاب همدان به عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی افزود: اقدامات رژیم صهیونیستی را باید به معنای واقعی کلمه جنایت علیه بشریت قلمداد کرد چراکه وحشی گری، جنایت، اشغال، غاصب بودن و تجاوز علیه حقوق بشر جز ذات این رژیم منحوس است و ذات آنها هیچگاه قابل تغییر نیست.

 

وی یادآوری کرد: اینکه امام راحل (ره) قدس را مساله اصلی اسلام بیان کردند موضوع مهمی است همچنین غاصب و اشغالگری این رژیم کودک کش یک واقعیت است و بیان این مطلب توسط جمهوری اسلامی نه از روی اختلاف در منافع مادی بلکه به دلیل افکار و اقدامات پلید این رژیم است.

 

حجت الاسلام والمسلمین شعبانی موثقی بیان کرد: پیوند آل سعود و آل یهود یک پیوند واقعی است که به لحاظ ترس از برخی مطالب، جرات علنی کردن آن را نداشتند حتی در این اتفاق نیز شاهدیم که فرماندهان ارشد نظامی آن به دلیل ترس‌ شرکت نکرده بودند و در این برنامه در سطح امور خارجه برگزار شد.

 

وی تاکید کرد: بیان این مطالب توسط جمهوری اسلامی دخالت در امور دیگر کشورها نیست چراکه یکی از اساسی‌ و بنیادی‌ترین موضوع ما، حفظ کرامت امت اسلامی و ایجاد وحدت در بین جامعه اسلامی است.

 

حجت الاسلام والمسلمین شعبانی موثقی نتیجه عادی سازی روابط با اسراییل را وارد شدن خدشه به وحدت و کرامت اسلامی و  برقراری این ارتباط را بیانگر از بین رفتن وجدان انسانی در بین سردمداران این کشورها دانست.

 

نماینده ولی فقیه در استان همدان بیان کرد: چگونه انسان می‌تواند از این همه جنایت به خصوص درباره فلسطین که از آن به پاره تن اسلام یاد می‌شود چشم ببندد.

 

حجت الاسلام والمسلمین شعبانی موثقی اظهار داشت: ما معتقدیم که ارتباط و گره خوردن انسان با شیطان، باعث ذلت انسان می‌شود و این وعده الهی است.

 

امام جمعه همدان با بیان اینکه این ها بازی های سیاسی ترامپ و اسراییل برای انتخابات است، عنوان کرد: همه این‌ها به خوبی می دانند که با وجود جبهه مقاومت راه فراری ندارند و این جبهه تضعیف نمی شود.

 

جمعی از اساتید، فضلا و طلاب حوزه علمیه همدان در حمایت از جبهه مقاومت و آرمان فلسطین و محکومیت سازش امارات و بحرین با رژیم اشغالگر قدس روز شنبه تجمع اعتراض‌آمیز کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *