چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

رونمایی از ۱۴ جلد کتاب شهدای منطقه ۱۷

انتشار: دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ / ساعت ۱۸:۰۰:۰۲ |
کد خبر: 50895 |
بازدید: 15 views |
بدون دیدگاه


تهران – ابتکارآنلاین: معصومه مهران معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه ۱۷با اشاره به برنامه های شهرداری منطقه در هفته دفاع مقدس گفت: از ۱۴ جلد کتاب شهدای منطقه ۱۷ که شامل سرگذشت، خاطرات و تصاویر شهدا است در این هفته رونمایی می شود.

به گزارش خبرنگار ما – معصومه مهران معاون توسعه منابع انسانی شهرداری منطقه ۱۷به برنامه های ویژه برای هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: به همت اداره ایثارگران شهرداری منطقه ۱۷ سرگذشت، وصیت نامه، زندگی نامه و تصاویر شهدای منطقه ۱۷ در قالب ۱۴ محله و ۱۴ جلد آماده شده که در نمایشگاه کتابی در هفته دفاع مقدس رونمایی می شود. در این کتاب که کار پژوهی و گردآوری آن توسط اداره ایثارگران صورت گرفته زندگی تمامی شهدای منطقه ۱۷ درج شده است.در این هفته کار رونمایی از این کتاب صورت گرفته و پس از آن در تیراژی وسیع منتشر شده و در اختیار عموم و همچنین خانواده معزز شهدا قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به سایر برنامه های هفته دفاع مقدس خاطرنشان کرد : صبح روز ۳۱ شهریور در دفتر شهرداری از فرزندان شاهد تجلیل خواهد شد و عصر همان روز نیز تکریم از خانواده شهدای دفاع مقدس را در برنامه داریم.

مهران  افزود: یکی از برنامه های ویژه آئین غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام است که بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته روز اول مهر مزار شهدای گمنام بوستان ابوذر عطرافشانی و غبار روبی می شود. همچنین در برنامه ای تحت عنوان “مهمانی لاله ها” به مرمت، بازسازی و نظافت قطعات شهدای منطقه ۱۷ در بهشت زهرای تهران خواهیم پرداخت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *