جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹

رزمایش سایبری در فضای مجازی برگزار می شود

انتشار: سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ / ساعت ۱۸:۲۳:۵۲ |
کد خبر: 51680 |
بازدید: 17 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: در هفته پدافند غیر عامل رزمایش سایبری در فضای مجازی شاد در آموزش و پرورش شهرستان قرچک برگزار می شود

به گزارش خبرنگار ما – جلسه کمیته پدافند غیرعامل با محوریت رعایت دستور العمل های بهداشتی در خصوص ویروس منحوس کرونا با حضور روح الله فراهانی سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قرچک واعضای کمیته پدافند غیر عامل در سالن اجتماعات ثقلین برگزار شد.

روح الله فراهانی گفت: پدافند غیر عامل در شرابط بحرانی پیش بینی، پیشگیری، دقت و مقابله است و شرایط بحرانی مقابله با ویروس کرونا در مدارس و جامعه است، باید فرهنگ سازی شود تا در مقابل ویروس منحوس کرونا با مشکل مواجه نشویم .

سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان قرچک در این جلسه اظهار داشت: مبحث پدافند غیر عامل امسال با موضوع کرونا و راه پیشگیری از ابتلا شدن به ویروس کرونا و فرهنگ استفاده از ماسک در جامعه انجام می شود.

وی بیان داشت: رعایت پروتکل ها و دستور العمل های بهداشتی از مهمترین رکن های مبارزه با ویروس کرونا است، با برنامه ریزی و تدابیر درست می توانیم درابتلاء خانواده ها و دانش آموزان به کرونا جلوگیری کنیم.

فراهانی تاکید کرد: با برگزاری مسابقات ورزشی، شعر خوانی، مقاله و داستان نویسی می توانیم فرهنگ استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی را در بین دانش آموزان و به تبع آن شهروندان اجرا کنیم..

وی درادامه گفت: از برنامه دیگر هفته پدافند غیرعامل برگزاری نمایشگاه پدافند غیرعامل در حوزه های مختلف و رزمایش سایبری در فضای مجازی است.

فراهانی در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر رزمایش سایبری مدیریت آموزش و پرورش شهرستان در فضای مجازی برای انتقال شاد شهرستان به فضای دیگری، یا انتقال داده های تحصیلی دانش آموزان و ایجاد سپر دفاعی در مقابل هکر ها و نفوذگران در فضای مجازی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *