جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹

صدور اسناد کاداستری برای١۶ هزار هکتار از اراضی ملی گرمسار

انتشار: سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ / ساعت ۱۸:۳۴:۴۲ |
کد خبر: 51697 |
بازدید: 17 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمسار از صدور اسناد تک برگ کاداستری برای ١۶ هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان گرمسار طی امسال خبرداد.

به گزارش خبرنگار ما – اسماعیل عرب معصومی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمسار گفت: در راستای اجرای قانون جامع کاداستر و با همکاری اداره ثبت، تاکنون برای ١۶هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان گرمسار اسناد تک برگ کاداستری صادر شده است.

او به مزایای اجرای طرح کاداستر اراضی ملی اشاره و تصریح کرد: از آنجائی که برای اجرای این طرح اطلاعات توصیفی و مکانی هر پلاک ثبتی در نظر گرفته می شود و اسناد تک برگ کاداستری از دقت بالائی برخوردار هستند، بر همین اساس با اجرای طرح کاداستر علاوه برطرف شدن بسیاری از مشکلات ثبتی، تصرف و تعرض و پدیده زمین خواری به شدت کاهش یافته و از سوء استفاده های احتمالی و جعل اسناد جلوگیری می شود.

این مسئول منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرمسار تأکید کرد: با توجه به اهمیت موضوع و تعامل ایجاد شده بین اداره منابع طبیعی و ثبت اسناد و در صورت تأمین اعتبار لازم، این ظرفیت و امکان وجود دارد تا پایان سال جاری صدور اسناد تک برگ برای اراضی ملی شهرستان گرمسار به میزان هزار ٣٢هکتار برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *