جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹

اهدای کلاه ایمنی به موتور سواران پاکدشتی

انتشار: پنج‌شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ / ساعت ۱۸:۳۰:۰۸ |
کد خبر: 51735 |
بازدید: 17 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: همزمان با هفته نیروی انتظامی و به منظور ارتقای ایمنی موتورسواران تعداد ۵۰ عدد کلاه ایمنی به راکبین موتورسیکلت در روستای جمال آباد پاکدشت اهدا شد.

به گزارش خبرنگار ما – رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: همواره یکی از برنامه‌های راهبردی پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ارتقای انضباط ترافیکی بوده و لازمه آن هم ارتقای فرهنگ ترافیکی در بین راکبین موتور سیکلت است.

اهدای کلاه ایمنی به موتور سواران پاکدشتی

سرهنگ ایرج کهریزی افزود: در همین راستا با همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران امروز طرح ارتقای ایمنی راکبین موتورسوار را در روستای جمال آباد شهرستان پاکدشت اجرا کردیم.

وی گفت: امیدواریم با تجهیز شدن موتورسواران در این روستا به کلاه ایمنی که امروز به صورت رایگان به آن‌ها اهدا شد شاهد کاهش حوادث در بخش موتورسیکلت سواران در این روستا باشیم.

وی افزود: این طرح در تمامی روستا‌های حوزه پلیس راه ویژه شرق استان تهران تسری پیدا خواهد کرد.

سرهنگ کهریزی گفت: با بررسی‌های کارشناسی ما مشخص شد که در شش ماه نخست امسال ۱۵ درصد از فوتی‌های ما در تصادفات جاده‌ای شرق استان تهران راکبین موتورسیکلت بودند.

رئیس پلیس‌راه شرق استان افزود: استفاده از کلاه ایمنی تا ۴۰ درصد مرگ و میر و ۶۰ درصد مصدومیت را در تصادفات با موتورسیکلت کاهش می‌دهد.

در مراسم اهدای کلاه ایمنی به موتورسواران از ۵ نفر از نمونه‌های ترافیکی شهرستان پاکدشت هم با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

دراین مراسم که در مسجد روستای جمال آباد برگزار شد موتورسواران با برخی نکات ایمنی در هنگام استفاده از موتورسیکلت که توسط کارشناسان بیان شد، آشنا شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *