جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹

معلم قزوینی ۲ دستگاه تبلت به دانش‌آموزان خود هدیه داد

انتشار: پنج‌شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ / ساعت ۱۸:۴۰:۱۶ |
کد خبر: 51759 |
بازدید: 13 views |
بدون دیدگاه


قزوین – ابتکارآنلاین: یک معلم قزوینی با اهدای ۲ دستگاه تبلت به دانش‌آموزان خود سعی کرد تا آموزش آنان در شرایط شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس دچار اختلال نشود.

مریم ملکی اظهار داشت: با توجه به اینکه تنها ۲ دانش‌آموز از پنج دانش‌آموز استثنایی پایه اول ابتدایی بنده دارای گوشی هوشمند بودند، اقدام به تهیه ۲ دستگاه تبلت برای سایر دانش‌آموزان خود کرده و تبلت سوم را نیز هفته بعد به دانش‌آموز دیگر اهدا خواهم کرد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر و با شیوع ویروس کرونا فرآیند تعلیم و تربیت در بسترهای جدید فراهم شده، تاکید کرد: دانش‌آموزان برای بهره‌مندی از آموزش‌های مجازی نیازمند داشتن امکانات ارتباطی به روز مانند تلفن همراه هوشمند و یا تبلت هستند اما متاسفانه برخی خانواده‌ها به دلیل شرایط نامطلوب اقتصادی قادر به تهیه این وسایل نیستند.

ملکی اضافه کرد: امروز خوشحالم که با تهیه وسایل مورد نظر برای دانش آموزانم، خدمت کوچکی را در راستای شاد کردن دل آنها انجام داده‌ام.

این معلم مدرسه استثنایی با بیان اینکه شغل معلمی را تنها برای اینکه شاغل باشم انتخاب نکرده‌ام، تصریح کرد: عشق به تعلیم و تربیت دانش‌آموزان باعث شد تا در این راه قدم بردارم و امروز نیز که شاهد حضور میهمان ناخوانده و کشنده‌ای به نام ویروس کرونا هستیم، بیشتر زمان خود را وقف دانش‌آموزان استثنایی کرده‌ام.

استان قزوین دارای ۲ هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز با نیازهای ویژه و تلفیقی است که بیش از ۳۰ درصد این افراد به دلیل نداشتن گوشی هوشمند و اینترنت از شبکه شاد محروم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *