جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹

ضرورت احداث کلانتری در ۲ منطقه ورامین/همه باید مطالبه گر باشند

انتشار: چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ / ساعت ۲۰:۲۰:۵۲ |
کد خبر: 51942 |
بازدید: 18 views |
بدون دیدگاه


ورامین- ابتکارآنلاین: رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران بر ضرورت احداث کلانتری در ۲ منطقه خیرآباد و امرآباد ورامین تاکید کرد و گفت: همه افراد باید در منطقه مطالبه گر باشند.

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام سید محسن محمودی ظهر چهارشنبه در دیدار با سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران اظهار داشت: مسئولین باید خود را سپر بلای مردم کنند چرا که در اتاق‌های دربسته ماندن دردی از مردم دوا نخواهد کرد و در افکار عمومی حضور مسئولین در میان مردم با این شرایط ایثارگری است.

وی خطاب به فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران گفت: تقویت نیرو، تجهیزات و امکانات از ضروریات نیروی انتظامی شرق استان تهران است و نباید شرق استان تهران از امکانات کمتری نسبت به غرب برخوردار باشد.

محمودی افزود: مطالبه به حق را باید دنبال کرد و همه در منطقه باید مطالبه گر باشیم که مجموعه در شأن و نیاز خود تجهیز شود.

امام جمعه موقت ورامین بیان داشت: قبلاً هم گفته‌ام و باز هم تاکید می‌کنم که کلانتری‌های خیرآباد و امر آباد یکی از ضروریات فعلی این دو منطقه است و قابل قبول نیست جمعیت عظیم این مناطق از امکانات اولیه امنیتی محروم باشند.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران با انتقاد از برخی اقدامات گذشته گفت: به خاطر فقدان برخی امکانات اقتصادی، اجتماعی دست شهرستان به لحاظ رشد و ارتقا در اکثر مواقع بسته است.

محمودی در ادامه به خدمت بزرگ و قابل تحسین در سال‌های گذشته با استقرار فرماندهی انتظامی شرق استان تهران در ورامین اشاره داشت و بیان داشت: با استقرار نیروی انتظامی شرق استان تهران خدمت بزرگی به این مردم شد، اما با وسعت جمعیت سه شهرستان ورامین، قرچک و پیشوا و حضور حدود دویست هزار جمعیت اتباع، متأسفانه امکانات دشت ورامین، خصوصاً در بخش بهداشت و درمان کم است.

سردار کیومرث عزیزی، فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران در این دیدار گفت: مشکلات و کمبود تجهیزات و امکانات را به سمع و نظر مراتب مافوق رسانده‌ایم و تاکید می‌کنیم که نیروی انتظامی در انجام مأموریت‌های خود مصمم است و با کمک روحانیت و مساجد خدمتگذار مردم خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *