دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

تسریع گازرسانی به شهرک صنعتی خیرآباد

انتشار: پنج‌شنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ / ساعت ۱۸:۳۴:۳۲ |
کد خبر: 52810 |
بازدید: 11 views |
بدون دیدگاه


ورامین- ابتکارآنلاین: رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با تاکید بر تسریع گازرسانی به «شهرک صنعتی خیرآباد» گفت: رفع موانع تولید اولویت مسئولان باشد.

به گزارش خبرنگار ما –  حجت الاسلام سید محسن محمودی صبح پنج شنبه در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی خیرآباد در جمع خبرنگاران با تاکید بر رسیدگی فوری مسئولان به مشکلات و رفع موانع در شهرک‌های صنعتی اظهار داشت: در این شهرک کارگران از داشتن گاز محروم هستند.

وی افزود: اگر برای حل مشکلات قوانین اجرایی وجود دارد باید مسئولان این موارد را با روحیه جهادی برطرف کنند، معنا ندارد که برخی کارگران در فضای سرد و بدون گاز کار کنند در حالی که امکان گازرسانی وجود دارد.

محمودی گفت: از استاندار تهران و شرکت شهرک‌های صنعتی درخواست می‌کنم به سرعت در این رابطه اقدام و در جهت حمایت از تولید گام‌های مؤثر را بردارند.

امام جمعه موقت ورامین با اشاره به شعار سال عنوان داشت: رونق و جهش تولید با شعار تحقق پیدا نمی‌کند باید مدیران عملاً موانع را برطرف کنند، البته اگر تخلفاتی هم وجود دارد در چارچوب قانون باید پیگیری شود ولی همه بدانند امروز اولویت اول حمایت از تولید و رفع موانع آن است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران بیان داشت: امروز همه می‌دانیم که عمده مشکل کشور مسائل اقتصادی است البته در این شرایط با تحریم‌های ظالمانه دشمنی روبرو هستیم که به هیچ چیز پایبند نیست، به طوری که در زمانی که همه دنیا درگیر بیماری کرونا هستند می‌بینیم که این دشمن پلید تا جایی که امکان دارد مانع می‌شود که نیازهای بهداشتی و درمانی ایران تأمین شود اما ملت ما مردانه ایستاده اند و در تأمین نیازهای ضروری به دستاوردهای خوبی رسیده‌ایم لذا باید این دستاوردها را حفاظت کرده و قدردان تولیدگران باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *