دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

ریشه اصلی تغییر کاربری ها در استان تهران نبود توجیه اقتصادی است

انتشار: شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹ / ساعت ۰۶:۲۲:۰۰ |
کد خبر: 53980 |
بازدید: 9 views |
بدون دیدگاه


دماوند- ابتکارآنلاین: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: ریشه اصلی تغییر کاربری ها در استان تهران نبود توجیه اقتصادی است.

به گزارش خبرنگار ما – کریم ذوالفقاری ظهر شنبه در نشست بررسی مشکلات بخش کشاورزی دماوند که با حضور سید احمد رسولی‌نژاد، نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، مهدی حیدری، فرماندار شهرستان دماوند در سالن جلسات فرمانداری دماوند و با هدف رفع مشکلات مردم برگزار شد اظهار داشت: اگر باغی توجیه اقتصادی داشته باشد، قطعه‌بندی و فروخته نمی‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با بیان اینکه ریشه اصلی تغییر کاربری، نبود توجیه اقتصادی است گفت: ما توانستیم بیش از ۹۰ درصد نهاده استان تهران را تأمین کنیم و در خصوص نرخ فروش مرغ در بازار، با توجه به قیمت نهاده‌ها، انتظار همکاری بیشتری از مرغداران استان تهران داشتیم.

ذوالفقاری افزود: تعاونی مرغداران گوشتی می‌توانند از طریق شرکت پشتیبانی، مرغ منجمد را به قیمت مصوب به فروش برسانند و در خصوص توزیع نهاده در میان دام‌ها، در ماه‌های آتی، توزیع نهاده بر اساس دام‌های پلاک کوبی شده خواهد بود.

بر اساس این گزارش در این نشست نمایندگان شورای اسلامی روستاها و جمعی از اهالی به بیان مشکلات در خصوص موضوعات بخش کشاورزی و تولید پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *