دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

بسیجیان پیشانی اصلی دفاعی کشور در جزیره بوموسی هستند

انتشار: شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹ / ساعت ۱۸:۲۳:۰۰ |
کد خبر: 53984 |
بازدید: 10 views |
بدون دیدگاه


بندرعباس – ابتکارآنلاین: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شما بسیجیان پیشانی اصلی دفاعی کشور در جزیره بوموسی هستید و وقتی دشمن شما را می‌بیند نتیجه می‌گیرد باید با این ملت مودبانه، محترمانه و با احتیاط سخن بگوید و عمل کند، زیرا حضور بسیجیان نشان دهنده اراده یک ملت است.

 سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی  روز شنبه پس از بازدید از جزیره بوموسی و ارزیابی آمادگی‌های رزمی و دفاعی یگان‌های نیروی دریایی سپاه در این جزیره در جمع بسیجیان مستقر، اظهار داشت: در سالگرد شهادت قهرمان بزرگ ملت ایران و امت اسلام سردار جاودانه و پر افتخار سپاه اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و یاران شهید همراه ایشان باید گفت حاج قاسم مردی است که در ترسیم سیمای جدید جهان اسلام و آزادسازی مسلمانان از اسارت طواغیت و شکست دادن مستکبران در میدان‌های نبرد وسیع، نقش تعیین‌کننده و محوری بر عهده داشت.

وی ادامه داد: این شهید بزرگوار با همه عظمت وجودی و گسترش شخصیتی، فردی متواضع و مهربان و مردی بود که تا آخرین لحظه زندگی از درون مردم جدا نشد.

 فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی خود را خادم شهیدان و دوستدار مردم و بسیجیان و فدایی آنان برمی‌شمرد و در مقابل دشمنان خدا بسیار سرسخت و غلیظ و شدید همانند کوه استوار می‌ایستاد و از هیچ قدرتی به جز خدای خالق  نمی ترسید.

سرلشکر سلامی با تاکید بر این که سردار سلیمانی برابر هیچ دشمنی حتی به ظاهر بزرگ و مهیب جهانی قد خم  نمی‌کرد، تصریح کرد : قاسم سلیمانی یک اسطوره فراموش نشدنی است که در تاریخ اسلام و حافظه تاریخی ملت‌های مسلمان زنده و هرگز از صفحات ذهن آنان محو نخواهد شد.

بسیجیان رویش‌های شهید سیلمانی‌اند

 فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه خطاب به بسیجیان گفت: شما رویش های سلیمانی های جدید در کشور هستید که در مقابله با دشمنان خدا، آرایش ایستادگی، ثبات قدم و جوانمردی ایجاد کرده‌اید تا به دشمنان اسلام و ایران بگویید هرگز ملت ایران صحنه‌های دفاع از دستاوردهای باشکوه انقلاب و استقلال کشور را ترک نکرده و در سایه مکتب شهید سلیمانی، میدان صیانت از عزت و منزلت جهانی ایران عزیز را نیز رها نمی‌کنید.

سرلشکر حسین سلامی خاطر نشان کرد: هر ملتی که اراده کند در صحنه بایستد و از خود در مقابله با دشمنان دفاع کند، پیروز است و شکست نخواهد خورد.

وی ادامه داد: دشمنان خدا وقتی تصاویر شما بسیجیان را روی زمین می بیند مضطرب و دچار دلهره پیدا می۲شود و می‌دانند این سرزمین شکست ناپذیر است.

وی خاطرنشان کرد: وقتی مردانی این چنین مصمم هستند، ملت ما و امت اسلام سرافراز می‌ماند و کسی نمی‌تواند به مسلمانان تعرض کند.

 فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان داشت: بسیجیان نمایندگان ملت ایران هستند و این ملت پشتیبان بسیجیان است، جزیره  بوموسی نگین زیبای انگشتری ملت ایران بوده و صمیمانه از شما عزیزان که هجرت کرده و پای در سنگر جهاد گذاشته‌اید تشکر می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *