دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

دعوت به وحدت از اهداف محوری سپهبد شهید سلیمانی بود

انتشار: یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹ / ساعت ۱۹:۱۹:۰۹ |
کد خبر: 54015 |
بازدید: 13 views |
بدون دیدگاه


کرمان – ابتکارآنلاین: نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه حاج قاسم با اقدامات و سخنان خود همواره مردم را به وحدت دعوت می‌کرد گفت: یکی از اهداف محوری شهید سلیمانی دعوت به وحدت و تقریب مذاهب بود.

مولوی نذیر احمد سلامی روز یکشنبه در گردهمایی تقریب مذاهب شیعه و سنی با اشاره به اینکه ابعاد وجودی شهید حاج قاسم سلیمانی را نمی توان در یک جلسه بیان کرد افزود: شهید سلیمانی از همه فواید تقریب آگاه بود و دشمنان با حیله و حربه های مختلف به دنبال این بودند که مسلمانان به وحدت نرسند.

وی خاطرنشان کرد: زمانی ما فریب دشمن را می خوریم که از دشمن شناختی نداشته باشیم.

رییس دانشگاه ادیان و مذاهب سیستان و بلوچستان به اتفاقات قرن دهم هجری قمری و اقدامات دشمنان برای کاهش قدرت اسلام اشاره و تصریح کرد: هر شخصی که وجدان داشته و از توطئه دشمن با خبر باشد به طور قطع همگان را به وحدت دعوت می کند.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی مردم را دعوت به وحدت کرد زیرا از توطئه های دشمنان آگاه بود گفت: یکی از اهداف محوری حاج قاسم سلیمانی دعوت به وحدت و تقریب بود زیرا از ظرفیت و توانمندی های جهان اسلام به خوبی آگاه بود و به خوبی می دانست اگر امت اسلامی بر مبنا و با تکیه به این ظرفیت ها اتحاد و انسجام را در جهان خود حاکم و با خرد جمعی از این ظرفیت ها و توانمندی برای اهداف سیاسی و اقتصادی استفاده کنند، استکبار جایی در جهان اسلامی نخواهد داشت.

احمدسلامی با بیان اینکه عدم استفاده بهینه از ظرفیت ها یا در اختیار دشمنان گذاشتن موقعیت ها یک گناه نابخشودنی است ادامه داد: استفاده نکردن از ظرفیت ها به تضییع حقوق امت اسلامی برمی‌گردد.

رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب سیستان و بلوچستان افزود: امروز بخاطر تفرق و اختلاف نظرها امکانات را علیه همدیگر به کار می گیرند و از سرمایه های مسلمانان توپ و تانک می سازند و علیه آنها به کار می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *