چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

دستگیری پنج نفر از اراذل و اوباش پاکدشت

انتشار: چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ / ساعت ۱۸:۰۱:۴۶ |
کد خبر: 54092 |
بازدید: 10 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین:فرمانده انتظامی پاکدشت گفت: ۵ نفر از اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت عمومی در پاکدشت حین عملیات مشترک پلیسی در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ رضا علی بخشی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به دستگیری چندین نفر از اراذل و اوباش اظهار داشت: به دنبال تماس شهروندان با سامانه ۱۱۰ و اعلام مزاحمت اراذل و اوباش و تخریب اموال عمومی، پیگیری موضوع در دستور کار عوامل کلانتری ۱۴ و پلیس امنیت قرار گرفت.

وی ادامه داد: پیش از رسیدن عوامل انتظامی متهمان از محل متواری شدند اما با انجام تحقیقات محلی و بررسی دوربین‌های مدار بسته متهمان شناسایی و در یک عملیات هماهنگ، ۵ نفر در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت با اشاره به تحویل متهمان به دستگاه قضایی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات صورت گرفته به بزه انتسابی معترف و اظهار ندامت و پشیمانی کردند و پس از تکمیل پرونده مقدماتی متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرارهای قانونی روانه زندان شدند.

سرهنگ علی بخشی در پایان آرامش شهروندان را از خطوط قرمز پلیس دانست و گفت: شهروندان بدانند حفظ آرامش و امنیت جامعه خط قرمز  پلیس است و با کسانی که با ایجاد رعب و وحشت و قدرت نمایی و تخریب قصد ایجاد بی‌نظمی در جامعه را دارند با همکاری و همراهی مقامات قضایی برخورد قاطعانه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *