دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

معاون اول رییس جمهوری وارد چابهار شد

انتشار: چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ / ساعت ۱۸:۰۸:۳۱ |
کد خبر: 54126 |
بازدید: 8 views |
بدون دیدگاه


چابهار- ابتکارآنلاین: اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و هیات همراه بعد ازظهر امروز چهارشنبه وارد فرودگاه چابهار- کنارک شد و مورد استقبال استاندار سیستان وبلوچستان، مدیرعامل منطقه آزاد، نماینده حوزه انتخابیه چابهار در مجلس شورای اسلامی،فرمانداران و مسوولان محلی و قشرهای مختلف مردم قرار گرفت.

معاون استاندار سیستان وبلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار در حاشیه مراسم استقبال از دکتر جهانگیری اظهارداشت: معاون اول رییس جمهوری در سفر ۲ روزه به سیستان و بلوچستان فاز نخست بندر صیادی تنگ را افتتاح و از شهر جدید تیس، مجتمع کشت و صنعت مکران، کارخانه‌های فولاد، شهرک پتروشیمی، حاشیه نشینی و طرح توسعه بندرشهیدبهشتی چابهار بازدید می‌کند.

رحمدل بامری افزود: دکتر جهانگیری در سفر به چابهار دستور آغاز عملیات سه پروژه در این بندر را صادر و در نشست توسعه سواحل مکران شرکت می‌کند.

به گزارش ایرنا، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در ادامه این سفر ۲ روزه به سیستان و بلوچستان روز پنجشنبه با سفر به منطقه سیستان از طرح ۴۶ هزار هکتاری آبیاری با لوله به دشت سیستان بازدید و در نشست شورای اقتصاد مقاومتی این استان در فرمانداری زابل شرکت خواهد کرد.

بازدید از پارک علم و فناوری و حاشیه شهر زاهدان و حضور در نشست خیران، معتمدان و تشکل‌ها از دیگر برنامه‌های معاون اول رییس جمهوری در این سفر ۲ روزه خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *