دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

تشکیل کارگروه ویژه برای ساخت و سازهای غیر مجاز در فیروزکوه

انتشار: پنج‌شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹ / ساعت ۱۸:۴۲:۰۲ |
کد خبر: 54138 |
بازدید: 6 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه- ابتکارآنلاین: سرپرست فرمانداری فیروزکوه از تشکیل کارگروه ویژه برای ساخت و سازهای غیر مجاز در فیروزکوه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – ابوالقاسم مهری ظهر پنجشنبه پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان فیروزکوه با تاکید بر اینکه نباید مردم را در جلسات استانی و کارگروه‌های تخصصی معطل کرد اظهار داشت: از مدیران شهرستانی می‌خواهیم با هماهنگی‌های لازم مشکلات مردم را در منطقه رفع کنند و آنها را به تهران نفرستند.

سرپرست فرمانداری فیروزکوه در خصوص ساخت و سازهای غیر مجاز در فیروزکوه گفت: از این پس کارگروه ویژه ای در فرمانداری تشکیل و در مورد تخریب ساخت و سازهای غیرقانونی و پر کردن چاه‌های غیرمجاز در این کارگروه تصمیم گیری می‌شود.

مهری در ادامه از تشکیل ستاد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای شهر و روستا و همچنین میان دوره‌ای خبرگان رهبری در سطح شهرستان خبر داد و افزود: انشاالله ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ این انتخابات همانند دوره‌های گذشته با شکوه و حضور حداکثری مردم برگزار می‌شود که از مدیران و مسئولان می‌خواهیم زمینه برگزاری هر چه باشکوه‌تر این انتخابات را فراهم کنند.

وی در رابطه با اجرای طرح شهید سلیمانی گفت: هم اکنون وضعیت کرونایی این شهرستان از نارنجی خارج و به رنگ زرد تغییر وضعیت داده و با تلاش شبانه روزی مدیران ادارات مربوطه وضعیت کرونایی این شهرستان زرد شد و برای پایداری این شرایط نیازمند همراهی مردم هستیم و با توجه به اقدامات مطلوب باید تلاش کنیم تا این وضعیت پایدار بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *