چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

اتفاقات اخیر امریکا نشان دهنده شعاری بودن دموکراسی در این کشور است

انتشار: جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹ / ساعت ۱۹:۰۷:۱۵ |
کد خبر: 54165 |
بازدید: 9 views |
بدون دیدگاه


اردبیل – ابتکارآنلاین: امام جمعه بیله‌سوار گفت: امروز وضعیت جاری در آمریکا که دنیا در حال تماشای آن است، نشانده دهنده پوچ و شعاری بودن دموکراسی در این کشور است.

حجت الاسلام جابر عزیزی در خطبه های نماز جمعه بیله‌سوار افزود: کشوری مثل امریکا  که ادعای دموکراسی در جهان دارد، امروز با معترضان که مردمان همان کشورند با چه وضعیت اسفناکی برخورد می کند و افول آمریکا چیزی نیست که قابل کتمان باشد و ابر قدرتی آمریکا دیگر از بین رفته است.

وی بیان کرد: کشوری که خود را مهد دموکراسی می‌داند همه دیدند که چه اتفاقاتی در آنجا رقم خورد، ابرقدرتی که توان جمع کردن مسائل داخلی خودش را ندارد دیگر ابر قدرت نیست.

حجت‌الاسلام عزیزی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری به مناسبت قیام ۱۹ دی مردم قم  اظهار کرد: کسانی که فکر می‌کنند ارتباط با آمریکا باعث بهبود وضع می‌شود، به ایران قبل از انقلاب که رابطه خوبی با آمریکا داشت نگاه کنند.

وی با تشکر از حضور استاندار اردبیل و نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی در بیله سوار  افزود: از هر دو بزرگوار که واقعا دغدغه کارهای عمرانی، فرهنگی دارند تشکر ویژه می کنم.

خطیب جمعه بیله‌سوار گفت: مصوبات خوبی در خصوص اجرای چهار خطه  بیله‌سوار به گرمی و فعالیت بازارچه  بین‌المللی بیله‌سوار و بسترها برای تصویب منطقه آزاد تجاری و طرح‌های اقتصادی و عمرانی در شهرستان اتخاذ شد که هر کدام نوید بخش توسعه و اشتغال در منطقه خواهد بود.

حجت الاسلام عزیزی به اجرای موفق طرح شهید سلیمانی در شهرستان بیله‌سوار نیز اشاره کرد و گفت: در زمینه بیماری‌یابی و پیشگیری اقدامات خوبی از طریق بسیج و شبکه بهداشت صورت گرفته است که جا دارد تشکر ویژه از آنها داشته باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *