چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

۲ پروژه گردشگری هتل در شهرستان دماوند همزمان با ایام دهه فجر افتتاح و بهره‌برداری می‌شود

انتشار: شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ / ساعت ۲۰:۰۱:۱۰ |
کد خبر: 54216 |
بازدید: 7 views |
بدون دیدگاه


دماوند- ابتکارآنلاین: رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان دماوند گفت: ۲ پروژه گردشگری هتل در شهرستان دماوند همزمان با ایام دهه فجر افتتاح و بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما – شهرام  شریفی اظهار داشت: افتتاح و بهره‌برداری از دو پروژه گردشگری همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در دستور کار برنامه‌ریزی این نهاد است.

وی افزود: این پروژه ها شامل هتل آپارتمان هشت بهشت دماوند در منطقه شلمبه و دیگری هتل سه ستاره نگین فیروزه در آبعلی است که با احتساب این دو پروژه، مجموع هتل‌های شهرستان دماوند به چهار مورد می‌رسد.

رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان دماوند در خصوص اشتغالزایی دو هتل که در شرف افتتاح هستند، گفت: هتل آپارتمان شلمبه برای ۱۰ نفر و هتل آبعلی برای ۵۰ نفر به طور مستقیم ایجاد اشتغال خواهد کرد.

شریفی ادامه داد: در حال حاضر ۱۸ مرکز اقامتی و هتل در شهرستان دماوند فعال هستند و حدود ۳۰ مجتمع گردشگری و تفریحی نیز در حال فعالیت می‌باشند.

وی تصریح کرد: هرچند کرونا به این مراکز از لحاظ اقتصادی ضربه زده است اما امیدواریم طی سال‌های آینده با از بین رفتن کرونا شاهد جهش در توسعه زیرساخت‌های گردشگری شهرستان دماوند باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *