چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

احتکار ۵۰ میلیارد دارو در شهرستان پاکدشت

انتشار: دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ / ساعت ۱۸:۴۰:۲۱ |
کد خبر: 54256 |
بازدید: 9 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی استان از کشف انبار احتکار دارو به ارزش ۵۰ میلیارد ریال در شهرستان پاکدشت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – سردار “کیومرث عزیـــزی” با اعلام جزئیات این خبر بیان داشت : در پی اعلام خبری مبنی بر احتکار دارو در شهرک صنعتی عباس آباد شهرستان پاکدشت بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران با هماهنگی مقام قضائی به همراه کارشناسان اداره صمت و نماینده سازمان تعزیرات حکومتی به محل مورد نظر اعزام شدند، افزود: در بازرسی از محل مورد نظر بیش از ۱۴ هزار و ۹۰۵ کارتن دارو کشف شد .

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: بنا به اظهارات کارشناسان مربوطه و برابر اسناد و مدارک محصله مسئول انبار بدون اینکه این دارو ها را در سامانه انبار وزارت صمت ثبت کند اقدام به احتکار کرده بود.

سردار عزیزی با اشاره به اینکه ارزش این دارو ها برابر نظر کارشناسان ۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است، خاطر نشان کرد: پرونده متشکله پس از تکمیل تحقیقات و تجمیع اسناد و مدارک به همراه متهم به مرجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان با اشاره به اینکه پلیس با قدرت در مقابل اخلال گران نظم عمومی ایستاده از مردم عزیز خواست تا در صورت مشاهده اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *