دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

پروژه تقاطع های محمد آباد و داودآباد قرچک ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند

انتشار: دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ / ساعت ۱۸:۵۱:۱۳ |
کد خبر: 54286 |
بازدید: 7 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: فرماندار قرچک گفت: پروژه تقاطع های غیرهمسطح محمدآباد و داودآباد که جزو پروژه های مهم و زیرساختی شهرستان محسوب می شود حدود ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

به گزارش خبرنگار ما – بهمن خطیبی افزود: همچنین ساخت ایستگاه راه آهن آغاز شده و جزو اولویت های مهم این شهرستان است.

وی گفت: جلساتی بطور مرتب به منظور بررسی اقدامات صورت گرفته، رفع موانع پیشرفت کار و هماهنگی راه آهن با دستگاه های خدمات رسان شهرستان برگزار شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: امیدواریم طبق برنامه زمان بندی این دو پروژه به بهره برداری برسد تا با تسهیل در تردد خودروها، مردم منتفع و همچنین روند توسعه شهرستان سرعت بیشتری بگیرد.

وی بیان کرد: تقاطع های غیرهمسطح، دو پروژه مهم و اولویت دار شهرستان بوده که مجری آن شرکت راه آهن است اما تمامی ادارات باید کمک کنند این پروژه زودتر به بهره برداری برسد.

خطیبی افزود: نقشه طراحی ایستگاه راه آهن و امکانات اساسی آن از جمله پله برقی، آسانسور، سکوها و زیرگذرها توسط شرکت راه آهن به فرمانداری و شهرداری ارائه شود تا کلیه اقدامات تعریف شده در این پروژه ها مطابق برنامه زمان بندی پیش برود

فرماندار قرچک خاطرنشان کرد: تداخلات لوله های گاز، شبکه آب، کابل های برق و منصوبات مخابرات که در بستر پروژه قرار دارد باید در اسرع وقت مرتقع و برای جابجایی هرگونه زیرساخت های عمومی در راستای جلوگیری از خسارات احتمالی با ادارات خدمات رسان منطقه هماهنگی لازم بعمل آید و با حضور آنان صورت گیرد.

وی اضافه کرد: اداره کل راه آهن کلیه اطلاعات پروژه و نقشه جامع را در اختیار ادارات خدمات رسان قرار دهد تا در اسرع وقت جانمایی صحیح زیرساخت های خدماتی درهر دو پروژه صورت گیرد.

خطیبی اذعان داشت: این پروژه باید مطابق آخرین استانداردها اجرا شده و به دلیل فرونشست دشت ورامین از استحکام کافی برخوردار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *