دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

بررسی مسائل و مشکلات دفتر خبری صدا و سیمای شهرستان پاکدشت

انتشار: سه‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ / ساعت ۱۹:۵۱:۱۸ |
کد خبر: 54297 |
بازدید: 6 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – ابتکارآنلاین: برنامه دیدار و گفتگوی مدیر دفاتر خبری صدا و سیمای شهرستانهای استان تهران با سرپرست فرمانداری پاکدشت در دفتر فرماندار برگزار شد .

به گزارش خبرنگار ما – برنامه دیدار و گفتگوی شعبان نیا ، مدیر دفاتر خبری صدا و سیمای  شهرستانهای استان تهران ، افشار مسئول ستاد اخبار استان و پازوکی مدیر دفتر خبری صدا و سیمای شهرستان با مهدی یوسفی جمارانی سرپرست فرمانداری پاکدشت با حضور کنگرلو مدیر روابط عمومی فرمانداری در دفتر فرماندار  برگزار شد .

 بر پایه این گزارش سرپرست فرمانداری پاکدشت در این برنامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در راستای پرهیز از سیاه نمایی گفت : متاسفانه برخی از مطالب و اخبار  بدون تحقیق و مصاحبه با متولیان امر و بررسی تمام جوانب مسئله پیش آمده و اخذ دیدگاه صاحب نظران در فضای مجازی منتشر و موجب بروز یأس و نا امیدی در جامعه می شود که می بایست با پاسخگویی مسئولان و اطلاع رسانی به موقع صدا و سیما و خبرنگاران رسمی از بروز فضای نا امیدی در جامعه جلوگیری شود.

یوسفی جمارانی افزود : انعکاس خدمات دولت به مردم موجب تقویت روحیه نشاط و امید در جامعه خواهد شد و در گام دوم انقلاب اسلامی باید تلاش شود تا نسل جوان را با اهداف و آرمانهای نظام اسلامی بیشتر آشنا کرد.

وی تصریح کرد: دشمن در حال حاضر در پی کم اهمیت جلوه دادن دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که اطلاع رسانی صحیح و به موقع  خدمات و دستاوردهای  نظام مقدس جمهوری اسلامی در رسانه ملی باعث خنثی شدن فضای روانی مورد خواست دشمنان  انقلاب اسلامی می شود.

یوسفی جمارانی بر لزوم پاسخگویی به جامعه  و انعکاس اقدامات صورت گرفته در راستای تحقق مطالبات مردم  از سوی مسئولان تأکید کرد و خاطرنشان ساخت: مسئولان باید مسائل مربوطه را با جدیت بیشتری پیگیری و حمایت از اقشار آسیب پذیر، صیانت از اشتغال، حمایت از تولید و کارآفرینی و بستر سازی تحقق جهش تولید را در اولویت اقدامات خود قرار دهند

سرپرست فرمانداری پاکدشت  تصریح کرد: دولت با تمام قوا و توان خود برای جلب رضایت مردم تلاش می‌کند و قطعا با مشارکت مردم به عنوان پشتوانه حاکمیت می‌تواند به اهداف از پیش تعیین شده دست یابد.

گفتنی ست در این دیدار مسائل و مشکلات دفتر خبری صدا و سیما در شهرستان مورد بررسی قرار گرفت و بر ایجاد زیرساختهای لازم در راستای نقش آفرینی بیش از پیش رسانه در پوشش اخبار شهرستان تأکید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *