دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

برگزاری جلسه هماهنگی همکاری های دوجانبه اداره ورزش و جوانان شهریار با شهرداری اندیشه

انتشار: سه‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ / ساعت ۱۹:۵۹:۲۰ |
کد خبر: 54318 |
بازدید: 6 views |
بدون دیدگاه


شهریار – ابتکارآنلاین: جلسه بررسی و تبادل نظر همکاری های دو جانبه بین شهرداری اندیشه و اداره ورزش و جوانان شهریار برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما – شهردار اندیشه در این جلسه ضمن بیان اقدامات گسترده شهرداری اندیشه در حوزه ورزشی، از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در حوزه ورزش شهر اندیشه گفت و افزود: اقدامات قابل توجهی در خصوص زیرساخت‌های ورزشی برای این شهر به اجرا درآمده که می توان به پیست دوچرخه سواری، پروژه های ورزشی ، سالن های ورزشی و پروژه فاخر دهکده ورزشی اشاره کرد.

علی ملکی در ادامه افزود: با راه اندازی پروژه دهکده ورزشی امکانات بسیار خوبی برای شهر اندیشه و شهرستان شهریار فراهم خواهد آمد تا بتوانیم با استفاده و با همکاری اداره ورزش و جوانان بحث ورزش را در شهرستان تقویت بخشیده و باعث جذب جوانان شود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان نیز در این جلسه ضمن قدردانی از اقدامات بی شمار شهرداری اندیشه در حوزه ورزشی اندیشه با افق کشوری گفت: می توان از موقعیت های شهرداری اندیشه در پایلوت سازی و ایجاد بسترهای ورزشی به ویژه ورزش های همگانی و دوچرخه سواری را بسیار ویژه استثنایی دانست و آن را به عنوان رکوردی در کشور ثبت کرد.

مجید هاشم لو اضافه کرد: پرداختن به ورزش هایی همچون تیر و کمان و صخره نوردی نیز از جمله اقدامات ارزشمند توسط شهرداری اندیشه است که اداره ورزش و جوانان نیز تمام تلاش خود را برای همیاری و بهره مندی بیشتر مردم به کار خواهد گرفت که در این راستا تعامل و مدیریت شهر اندیشه بسیار مهم و ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *