دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

تخریب ۱۲ مورد ساخت وساز غیرمجاز در زمین‌های کشاورزی شهرستان ری

انتشار: چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ / ساعت ۱۸:۲۶:۲۳ |
کد خبر: 54330 |
بازدید: 7 views |
بدون دیدگاه


ری – ابتکارآنلاین: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری از آزادسازی دو و نیم هکتار از زمین‌های کشاورزی بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – جبرئیل برادی افزود: در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون اصلاحی قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، ۱۲ فقره از ساخت و ساز‌های غیر مجاز در زمین‌های کشاورزی بخش مرکزی شهرستان ری تخریب شد.

وی افزود: این ساخت و ساز‌های غیرمجاز در روستا‌های اشرف آباد، غنی آباد و محمود آباد به صورت چهار دیواری در اراضی کشاورزی احداث شده بود که با حضور عوامل نیروی انتظامی، جهاد کشاورزی، نمایندگان دادستانی و بخشداری تخریب شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری با تاکید بر حفاظت از اراضی کشاورزی اظهار داشت: با هرگونه ساخت و ساز‌های غیرمجاز و دخل و تصرف در اراضی کشاورزی که مانع از تولید محصولات کشاورزی شود به شدت برخورد می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: تیم‌های گشتی جهاد کشاورزی ری به صورت شبانه روزی محدوده‌های این منطقه را رصد و با متخلفان در امر ساخت و ساز غیر مجاز برخورد می‌کنند.

برادری از مالکان و کشاورزان خواست که قبل از هرگونه اقدامی در زمینه ساخت و ساز در اراضی کشاورزی حتما با مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مکاتبه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *