دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

برنامه های گرامیداشت هفته شورای آموزش و پرورش بر مبنای توسعه مشارکت های مردمی باشد

انتشار: چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ / ساعت ۱۸:۳۱:۰۰ |
کد خبر: 54347 |
بازدید: 7 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: هفته شوراهای آموزش و پرورش ظرفیت خوبی برای توسعه مشارکت های مردمی در تحقق اهداف عالیه نظام تعلیم و تربیت است.

به گزارش خبرنگار ما – بهمن خطیبی افزود: شورای آموزش و پرورش بعنوان بالاترین ستاد تصمیم گیری و برنامه ریزی اهداف آموزشی و پرورشی هر شهرستان می تواند با کمک مسئولان، خیرین، اولیای دانش آموزان، فرهنگیان و نخبگان گام های مؤثری بردارد.

وی بیان کرد: شوراهای آموزش و پرورش تجلی مشارکت مردم و مسئولان در امر تعلیم و تربیت کشور هستند؛ به همین منظور برنامه های این هفته و هدف از برگزاری آن باید به درستی برای شهروندان تبیین شود.

خطیبی ادامه داد: توجه به نیازهای نیروی انسانی سیستم تعلیم و تربیت، توسعه سرانه ها و تجهیز فضاهای موجود، ارتقای کیفیت آموزش، افزایش فعالیت های فرهنگی اجتماعی و ارتقای فعالیت های پرورشی در چارچوب تعالیم اسلامی امری ضروری است که شوراهای آموزش و پرورش بر این مبنا حرکت خواهند کرد .

گفتنی است رضا داورزنی مدیر اداره آموزش و پرورش قرچک به منظور برنامه ریزی برای هفته گرامیداشت شوراهای آموزش و پرورش(۲۴ لغایت ۳۰ دی ماه) با بهمن خطیبی فرماندار شهرستان دیدار و گفت و گو کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *