دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

اجرای چهارمین مرحله رزمایش کمک مومنانه در ورامین

انتشار: چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ / ساعت ۱۸:۳۵:۲۷ |
کد خبر: 54350 |
بازدید: 8 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: همزمان با اجرای این مرحله از رزمایش همدلی و کمک های مومنانه ،کارگاه خیاطی برای بانوان سرپرست خانواده در این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ما – فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ورامین گفت: این طرح که به نام شهید حاج قاسم سلیمانی ثبت شده است بسیجیان در قالب رصد، حمایت، مراقبت و قرنطینه و نظارت به کمک شبکه بهداشت ،این مرحله از رزمایش همدلی و کمک مومنانه را اجرا می کنند.

سرگرد سعید تاجیک افزود: در این مرحله از رزمایش، ما طرح مراجعه خانه به خانه را داریم که بسیجیان اعضای خانواده را رصد می کنند و افراد مشکوک به ویروس کرونا شناسایی می شوند و به مراکز ۵ گانه شبکه بهداشت در قالب ستاد کرونای شهرستان معرفی می شوند و تحت درمان و حمایت  قرار می گیرند.

وی گفت: بیماران کرونایی نیازمند تحت حمایت طرح شهید حاج قاسم سلیمانی قرار می گیرند که بسته های معیشتی و بهداشتی و در صورت نیاز ،وجه نقد هم در اختیارشان قرار می گیرد و حتی در زمینه تامین  دارو نیز، این عزیزان تحت حمایت قرار خواهند گرفت.

وی در ادامه افزود: از اول اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی تا کنون بیش از ۴۰۰۰ هزار بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند که بین آن ها بیماران کرونایی نیز شناسایی شده توزیع شده است.

وی همچنین از افتتاح کارگاه خیاطی برای بانوانی که سرپرستی و اداره خانواده را به عهده دارند خبر داد و گفت: بانوانی که در این کارگاه مشغول کار می شوند کسانی هستند که ضمن سرپرستی خانواده و تربیت فرزندان در این کارگاه آموزش می بینند و می توانند درآمدی نیز کسب کنند.

تاجیک  ضمن دعوت از کسانی که توانایی مالی دارند در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی مشارکت نمایند افزود: امیدواریم با مشارکت و همکاری خیرین بتوانیم ضمن حمایت از بیماران و تامین بسته های معیشتی بیشتر و نیز تامین دارو، زنجیره بیماری کرونا را قطع کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *