پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

نصب نخستین ایستگاه اتوبوس مکانیزه شرق تهران در پردیس

انتشار: شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ / ساعت ۱۵:۳۹:۱۴ |
کد خبر: 5664 |
بازدید: 3,090 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: محمد لاله از نصب نخستین ایستگاه اتوبوس مکانیزه شرق استان تهران در این شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – شهردار پردیس اظهار داشت: نصب یک دستگاه ایستگاه اتوبوس مکانیزه به صورت آزمایشی نیز محقق شد.

وی اضافه کرد: این ایستگاه های مکانیزه دارای کولر، تلویزین و محوطه ای مناسب برای انتظار شهروندان تا رسیدن خودروهای حمل و نقل همگانی و تلاشی در مسیر بهبود خدمات و تکریم ارباب رجوع است.

او ادامه داد: سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری پردیس در نظر دارد تا در راستای افزایش رضایتمندی شهروندان پس از نصب آزمایشی ایستگاه های مکانیزه و رفع نقایص احتمالی، نسبت به تعبیه و نصب آن در دیگر نقاط سطح شهر اقدام کند.

این مقام مسئول با اشاره به جمعیت در حال افزایش شهر پردیس خاطرنشان کرد: شهر پردیس در مسیر اجرای طرح مسکن مهر به یکی از اصلی ترین مراکز اجرای این پروژه ملی بدل شد.

شهردار پردیس ادامه داد: وجود پروژه های انبوه سازی مسکن و واگذاری تدریجی آنها به متقاضیان بی شک جمعیت کنونی شهر را تا میزان دو برابر افزایش خواهد داد.

لاله تصریح کرد: این افزایش جمعیت بدون تردید نیازی اساسی به نام توسعه خدمات را می طلبد تا خدای ناکرده خللی در زندگی روزمره شهروندان ایجاد نشود.

به گفته وی، در حال حاضر مجموعه شهرداری پردیس خدمات خود را به شکلی پیگیری و امکانات مختلف خود را تجهیز می کند تا بتواند در آینده پاسخگوی نیاز جمعیت مذکور باشد.

این مقام مسئول ادامه داد: مدیران شهرهایی نظیر پردیس و دیگر نقاط در حال توسعه باید با یک آینده نگری هوشمندانه و دقیق خود را به روز رسانی کنند و یکی از مصادیق این مهم در شهرداری پردیس و در سرفصل حمل و نقل همگانی پیگیری مصرانه برای ایجاد سازمان حمل و نقل همگانی و تبدیل آن به یک معاونت با فراق بال بیشتری برای خدمات دهی بهتر است.

istgah (1)

بر پایه این گزارش، از دیگر اقدامات بارز سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری پردیس می توان به پیگیری راه اندازی مجدد پارکبان در سطح شهر، کنترل مضاعف بر عملکرد مینی بوسرانی و رسیدگی به پیشنهادات و انتقادات شهروندان از رانندگان تحت پوشش سازمان اشاره کرد.

همچنین ارائه سرویس های رایگان به نهادهای شهری و شهرستانی، خط کشی خطوط طولی معابر سطح شهر، ساماندهی وانت بارهای شهر پردیس و حومه، خط کشی عابر پیاده در سطح شهر، ثبت نام خودروهای تاکسی فرسوده تحت پوشش برای نوسازی ناوگان، ارسال اسامی رانندگان حمل و نقل عمومی تحت پوشش به اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور و ستاد سوخت برای بیمه رانندگان، همکاری با بازرسان اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور و سازمان شهرداری ها برای بررسی امور و ثبت یک هزار و 403 فقره نامه اداری در ردیف دیگر اقدامات این سازمان قرار دارد.

(منبع خبر: شهرداری پردیس)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *