یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

مسئول جدید هیئت ورزش های باستانی و زورخانه ای پیشوا معرفی شد

انتشار: یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳ / ساعت ۱۱:۴۳:۲۴ |
کد خبر: 5993 |
بازدید: 1,789 views |
بدون دیدگاه


پیشوا – ابتکارآنلاین: آئین معارفه مسئول جدید هیئت ورزش های باستانی و زورخانه ای این شهرستان در زورخانه شهدای پانزده خرداد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – در این مراسم که با حضور محسن خادمی رئیس اداره ورزش و جوانان، شیرزاد یعقوبی شهردار و مجتبی جنیدی عضو شورای اسلامی شهر پیشوا، رجبی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، علیکاهی رئیس اداره آب و فاضلاب پیشوا، حفیظی رئیس اداره کار، جنیدی رئیس هیئت همگانی، کسبه و اصناف و علاقه مندان به این رشته ورزشی برگزار شد، باستانی کاران پیشوایی با حضور در گود زورخانه ۱۵ خرداد، به انجام حرکات ورزشی پرداختند.

در این مراسم که امیر اصفهانی مرشد اول کشور و بین المللی در جایگاه مرشدی تکیه زده بود محسن خادمی ضمن قدردانی از زحمات سه ساله جمال توسلی مسئول پیشین هیئت ورزش های باستانی و زورخانه ای شهرستان پیشوا، در حکمی سید ابراهیم حسینی را به عنوان مسئول جدید هیئت ورزش های باستانی و زورخانه ای این شهرستان منصوب کرد.

rklw_2014-12-07_20.29.05

شهردار پیشوا در جمع باستانی کاران قول مساعدت جهت احیاء این ورزش را اعلام نمود و پس از این خبر توسط پیشکسوتان شال پهلوانی به ایشان اهداء شد.

گفتنی است شهرستان پیشوا در 30 کیلومتری جنوبشرق استان تهران قرار دارد که متاسفانه از نعمت استخر دولتی و زورخانه استاندارد که حق مردم این شهر است محروم بوده که با همت جمال توسلی و همکاری اداره ورزش وجوانان و شهرداری سال 1390 محلی برای بیش از 100 نفر باستانی کار احداث و تجهیز و مورد بهره برداری قرار گرفت.

(منبع خبر: اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *