دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس خبر داد
افتتاح دفتر نظام‌ مهندسی دماوند در آینده‌ نزدیک

انتشار: دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳ / ساعت ۱۴:۱۴:۳۸ |
کد خبر: 6277 |
بازدید: 2,676 views |
بدون دیدگاه


نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی از افتتاح دفتر نظام مهندسی شهرستان دماوند در آینده‌ نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از دماوند به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، حمیدرضا مشهدی‌عباسی در این زمینه اظهار داشت: قطعاً شهرستان دماوند با وجود پنج شهر و گستردگی زیاد، نیاز به راه‌اندازی دفتر نظام مهندسی دارد.

وی با بیان اینکه این موضوع را به خوبی پیگیری کردیم تا تحقق پیدا کند، گفت: با ایجاد این دفتر، کیفیت ساخت و سازها افزایش پیدا می‌کند و همچنین در حق و حقوقی که مردم باید بپردازند، اجحافی صورت نمی‌گیرد.

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این دفتر می‌تواند مکانی برای رشد و شکوفایی استعداد‌ مهندسان دماوندی شود تا بتوانند در این سازمان عضو شوند.

مشهدی‌عباسی خواستار حمایت مسئولان و شهرداران شهرستان دماوند بر تقویت این دفتر شد و تصریح کرد: ایجاد این دفتر، از رفت و آمد اضافی مردم به شهرستان پردیس نیز جلوگیری می‌کند.

وی ضمن قدردانی از همکاری رئیس سازمان نظام مهندسی استان تهران، فرماندار شهرستان دماوند، شهردار و اعضای شورای شهر دماوند و رئیس نظام مهندسی پردیس و بومهن، بیان کرد: با عنایت خداوند متعال دفتر نظام مهندسی شهرستان دماوند به زودی آینده افتتاح می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *