دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

استاندار تهران وارد قرچک شد

انتشار: دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ / ساعت ۲۰:۵۸:۲۱ |
کد خبر: 6783 |
بازدید: 2,015 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: استاندار تهران جهت بازدید شرکت در جلسه بانوان کار افرین و شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران و شهرستان قرچک   و دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران وارد این شهرستان شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سید حسین هاشمی استاندار تهران برای اولین بار پس از تصدی پست استانداری تهران جهت بازدید از پروژه های عمرانی و دیدار با خانواده شهید والامقام حجت الله ملا اقایی در صدر هیئتی وارد شهرستان قرچک شد.

استاندار تهران در این سفر از پروژه بیمارستان 64 تختخوابی شهرستان قرجک   بازدید به عمل خواهد اورد و در مراسم کنگ زنی احداث ساختمان جدید فرمانداری قرچک با 7000 متر مربع شرکت خواهد کرد.

همچنین هاشمی جهت بررسی مسائل و مشکلات شهرستان قرچک در جلسه مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه استان و کمیته برنامه ریزی استان تهران و شهرستان قرچک با حضور مدیران کل استان تهران در محل سالن جلسات فرمانداری شرکت می کند.

IMG_0883

استاندار تهران در اخرین برنامه خود در جلسه بانوان کار افرین شهرستان قرچک شرکت می کند.

به گزارش تسنیم ،شهرستان قرجک با 300 هزار نفر جمعیت شامل یک بخش مرکزی و هشت روستا به نامهای ولی آباد، محمدآباد، امین آباد، صالح آباد، قشلاق اول، قشلاق جیتو، قشلاق دوم و داودآباد می باشد.

این شهرستان که پیش از این از توابع شهرستان ورامین و یکی از بخشهای آن محسوب می شد در آذرماه سال 1391 با مرکزیت شهر قرچک به شهرستان ارتقاء یافت.

(منبع خبر: gmail)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *