دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

دادستان پردیس
عمده سارقان پردیس از منطقه ازون‌تپه است

انتشار: دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۳ / ساعت ۱۶:۳۷:۰۴ |
کد خبر: 7154 |
بازدید: 2,201 views |
بدون دیدگاه


پردیس – ابتکارآنلاین: دادستان عمومی و انقلاب پردیس عمده سارقان این شهرستان را از ازون‌تپه بومهن دانست و گفت: در پی اجرای طرحی برای ساماندهی این منطقه هستیم که در آینده‌ای نه چندان دور مشکلان این تپه برطرف می‌شود.

خبرگزاری فارس: عمده سارقان پردیس از منطقه ازون‌تپه است

حیدر فتاحی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بومهن در خصوص منطقه ازون‌تپه این شهر که یکی از مشکلات اجتماعی شهرستان پردیس به حساب می‌آید، اظهار داشت: ازون‌تپه یکی از دغدغه‌های دادستانی شهرستان پردیس محسوب می‌شود که ناهنجاری‌های اجتماعی زیادی در این شهرستان به وجود آورده است.

وی افزود: این تپه طی سالیان گذشته، پس از تخریب و جمع‌آوری منطقه خاک سفید، تمام ساکنان آن که اغلب اراذل‌‌اوباش و مجرمان بلقوه آن منطقه بودند به بومهن کوچ کرده و در ازون‌تپه بومهن ساکن شدند و تمام ناهنجاری‌های قبلی را با خود به بومهن آورده‌اند و اکنون این افراد به مجرمان بالفعل تبدیل شده‌اند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس با بیان اینکه بیشترین متهمان مواد مخدر و سارقانی که به دادستانی این شهرستان برای رسیدگی به جرایم خود منتقل می‌شوند، محل اقامتگاهشان در این تپه واقع است، گفت: با پیگیری‌های دستگاه قضایی، نیروی انتظامی و دستگاه‌های اجرایی در پی اجرای طرحی برای ساماندهی این منطقه هستیم که در آینده‌ای نه چندان دور این مشکل برطرف می‌شود.

فتاحی با اشاره به افزایش سرقت خودرو‌ها طی هفته‌های گذشته در شهرستان پردیس، منبع آن سرقت‌ها را از منطقه ازون‌تپه دانست و تصریح کرد: سرقت خودروها که جزو جرایم مالی و در اولویت‌های سارقان است، در این خصوص پرونده‌هایی وجود دارد که قصور مال‌باختگان دلیل اصلی اکثر سرقت‌ها بوده و نداشتن قفل فرمان، دزدگیر، نبستن درب خودرو، بالا نبردن شیشه خودرو و … از عواقب غفلت مال‌باختگان به حساب می‌آید.

وی ادامه داد: این موارد در جلب نظر سارقان تأثیر به‌سزایی دارد که با رصدهای صورت گرفته، عمده سرقت‌ها با توجه به ساماندهی نشدن ازون‌تپه، از این منطقه انجام می‌شود که با موارد مطرح شده، مأموران نیروی انتظامی با دستگیری سارقان اقدام به کاهش این نوع سرقت کردند و خوشبختانه طی هفته گذشته آمار سرقت خودروها کاهش خوبی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *