امروز پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج ورامین:

حجاب اسلامی باعث مصونیت زن در اجتماع می شود

ورامین- ابتکارآنلاین: فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج ورامین گفت: حجاب اسلامی باعث مصونیت زن در اجتماع و گرم شدن کانون مقدس خانواده است.
کد خبر: 226
زمان انتشار: ۲۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۸ بعد از ظهر -
684 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین-  سرگرد سعید تاجیک ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: گوهر گرانبهای وجود بانوان در صدف حجاب و عفاف از گزند بوالهوسان مصون می‌ماند.

 

وی گفت: حجاب اسلامی باعث مصونیت زن در اجتماع و گرم شدن کانون مقدس خانواده است نه محدودیت، مکتب انسان محور غرب که چشم بر بعد معنوی انسان بسته و او را موجودی صرفاً مادی می‌پندارد و از این رهگذر انسان غربی را به شیطان انسی مبدل کرده ست.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج ورامین افزود: دشمن به دنبال تسخیر قلوب مسلمانان و نشانه گرفتن ارزشهای اسلامی با ترویج بی بند وباری و ولنگاری و لاابالی گری است.

 

تاجیک بیان کرد: این سیاست شیطانی در کشور عزیز ما ایران زمانی با زور سرنیزه رضا خان میر پنج که دست نشانده ی ایشان بود و در زمان پسرش با استفاده از ابزار هنر و سینما و تلویزیون و مطبوعات فاسد و حکام دست نشانده پیش می‌رفت.

 

وی ادامه داد: بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی چندی به اشتباه با جنگ سخت قصد براندازی و تکرار اوضاع زمان طاغوت را داشتند، اما کم کم متوجه شدند راه غلبه بر مردم ما جنگ روانی و نرم و جنگ نیمه سخت است که در ادامه ترکیبی اقتصادی و سیاسی و اطلاعاتی تلاش پرحجمی را در قالب جبهه‌ای وسیع ادامه دادند.

 

رمانده سپاه ناحیه ورامین یادآور شد: ۲۱ تیر ماه یادآور عاشورای عفاف و حجاب در مسجد مقدس گوهر شاد در کنار مضجع نورانی امام رضا (ع) است که دژخیمان رضاخان وابسته و دست نشانده اجانب مردم بی دفاع را که برای تظلم و دادخواهی از کشف حجاب گرد هم آمده بودند به رگبار بستند و لکه ننگی در تاریخ معاصر بجا گذاشتند.

 

تاجیک خاطرنشان کرد: این روز فرصتی برای فریاد برعلیه این سیاست ننگین است، نسل نو می‌تواند کمی تأمل کند و راه درست را در عمل به احکام نورانی قرآن بیابد و از افتادن در دام سیاست‌های شیطانی دوری کند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید