امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین:

رسانه‌ها افق‌های روشن پیش روی ملت را به مردم نشان دهند

قزوین – ابتکارآنلاین: فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین با بیان اینکه رسانه‌ها باید افق‌های روشن پیش روی ملت و انقلاب را به مردم نشان دهند، تصریح کرد: رسانه‌ها زبان صادق مردم باشند.
کد خبر: 270
زمان انتشار: ۲۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۷ بعد از ظهر -
71 بازدید

به گزارش خبرنگارابتکارآنلاین به نقل از مهر – سردار رستمعلی رفیعی آتانی پیش از ظهر چهارشنبه در جمع اصحاب رسانه استان قزوین که در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی قزوین برگزار شد اظهار کرد: بزرگی رسانه به بزگی مردم و انقلاب است.

 

وی با بیان اینکه کار رسانه انتقال پیام است، افزود: امام حسین (ع) تنها امامی بود که حج واجب را برای انتقال پیام بزرگ‌تری رها کرده و بر زمین گذاشت.

 

فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین عنوان کرد: رسانه انقلاب نیز همچون مولای خود برای انتقال پیام حتماً اهم و مهم خواهد کرد تا بهترین پیام را در بهترین شرایط و شکل به مردم برساند.

 

وی عنوان کرد: باید دل‌های مطمئن را در کنار هم داشته باشیم و باید با باورها و اعتقادات خود، کنار یکدیگر قرار بگیریم.

 

این مسئول اضافه کرد: باید بتوانیم خانواده بزرگ انقلاب را بزرگ‌تر کنیم و این کار رسانه است تا بتواند ذهن و باورهای مردم را آرام کند.

 

وی با بیان اینکه رسانه‌ها باید افق‌های روشن پیش روی ملت و انقلاب را به مردم نشان دهند، تصریح کرد: رسانه‌ها باید زبان صادق مردم باشند و در قزوین به لطف خدا این همراهی صادقانه را می‌بینیم.

 

رفیعی با تاکید بر اینکه جامعه دیگر طاقت حرف‌های تند را ندارد، تاکید کرد: رسانه‌ها باید با امیدواری و ترسیم نقاط روشن امید را در جامعه نهادینه سازی کنند.

 

فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین بیان کرد: جغرافیای اتحاد ما باید مختصات مشخصی داشته باشد تا در زمین دشمن بازی نکنیم.

 

وی در پایان یادآور شد: مادامی که در دایره انقلاب و مردم و تحت هدایت‌های رهبری هستیم همه اختلاف و سلایق‌ها قابل قبول است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید