امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
فرمانده انتظامی اصفهان:

اقدامات پلیس درباره ترک فعل مدیران، بازدارندگی بهمراه داشت

اصفهان- ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: اقدامات و بررسی های پلیس درباره ترک فعل مدیران و کارکنان دولتی در سراسر استان، بازدارندگی و پیشگیری بهمراه داشته است.
کد خبر: 374
زمان انتشار: ۲۴ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۵ بعد از ظهر -
38 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – سردار سرتیپ محمدرضا میرحیدری افزود: از یک سال گذشته بررسی ترک فعل مدیران و کارکنان دستگاه های دولتی همسو با سیاست کلی کشور در دستور کار فرماندهی انتظامی اصفهان قرار گرفته و با دریافت گزارش و بررسی های تخصصی مراتب به سازمان بازرسی، دادستانی و دستگاه های بالادستی هر نهاد گزارش شده است.

 

وی اضافه کرد: مداخلات و اقدامات ارشادی در این زمینه صورت گرفته که همین موضوع نیز نقش بازدارنده و اصلاح رفتار را به همراه داشته است.

 

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه تعیین مجازات و نوع برخورد با متخلفان با دستگاه قضایی است، تصریح کرد: شناسایی، بررسی و تشکیل پرونده بر عهده پلیس است که مراتب به متولیان امر تحویل می شود.

 

وی به آمار این دسته از پرونده ها اشاره نکرد و افزود: پلیس آگاهی، پلیس امنیت اقتصادی و پلیس اطلاعات و امنیت موضوعات مربوط به ترک فعل کارکنان و مدیران را بررسی می کنند و در حوزه عملکردی خود تشکیل پرونده می دهند.

 

سردار میرحیدری ادامه داد: تضییع حق مردم، نظام و دولت به هر مدل و روشی از مصادیق ترک فعل توسط مدیران و کارکنان است که نظارت ها در این زمینه افزایش یافته است و پلیس مانع از کم کاری نهادهای اداری خواهد شد.

 

وی خاطرنشان کرد: مردم ترک فعل نهادهای اداری را به منظور بررسی، تذکر یا انجام اقدام قضایی به پلیس گزارش کنند.

 

به گزارش ایرنا، دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان و پیشگیری از آن، طی سال ۹۹ در ۱۲ ماده از سوی رییس قوه قضاییه ابلاغ شد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید