امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

برگزاری دوره آموزشی مدیر در نقش کوچ

اصفهان – ابتکارآنلاین: مدیر شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان از برگزاری دوره آموزشی آنلاین مدیر در نقش کوچ از سوی شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان با همکاری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان خبر داد.
کد خبر: 419
زمان انتشار: ۲۵ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۱ بعد از ظهر -
34 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – کیوان البرزیان در گفت‌وگو با ایسنا در توضیح این دوره، اظهار کرد: این دوره به‌صورت آنلاین و در بستر اسکای روم برگزار می‌شود و علاقه‌مندان به شرکت در این دوره تا ۲۰ مرداد فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

 

وی افزود: با سرعت بسیار بالای رشد و پیشرفت در دنیا تغییرات زیادی در زندگی و کسب‌وکارها ایجادشده است. اگر ما به‌ عنوان مدیر شرکت یا سازمان خود نتوانیم همگام با این تغییرات، خود را بروز کنیم و سکان تغییر در سازمان را به دست نگیریم، قطعاً چیزی جز شکست و ناکامی نصیب ما نخواهد شد.

 

مدیر شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان، ادامه داد: مدیران امروز، تمایل بسیاری به تغییر شیوه‌های مدیریت سنتی و ارتقاء مهارت‌های رهبری خود دارند. دیگر مثل گذشته نمی‌توان به کارمندان دستور داد تا عملکرد مناسبی داشته باشند چرا که دستور دادن، دیگر اثرگذاری لازم همچون گذشته را ندارد و بیشتر موجب ایجاد مقاومت در آن‌ها می‌شود.

 

البرزیان بابیان اینکه تحقیقات نشان می‌دهد که کوچینگ منجر به مشارکت بهتر، بهره‌وری بیشتر و افزایش حجم خدمات به مشتری می‌شود، تصریح کرد: همچنین به کارمندان در بهبود عملکرد، غلبه بر چالش‌ها، رسیدن به اهداف، آرزو و ایجاد اعتمادبه‌نفس کمک می‌کند. هنگامی‌که سازمان‌ها کوچینگ را برای اولین بار شروع می کنند مدیران درگیر این موضوع کوچینگ را یک همکاری یک‌طرفه با مزایای کم تصور می‌کنند. با و جود این، یک رویکرد استراتژیک برای تغییر رویکرد از مدیریت به کوچینگ، می‌تواند مزایای بی‌شماری برای همه افراد در محل کار داشته باشد.

 

وی، آموزش مهارت‌های پایه کوچینگ و به‌ کارگیری آن، توانمندسازی مدیران در مواجهه با تعارضات سازمانی، آشنایی با تفاوت‌های کوچینگ با سایر ابزارها چون منتورینگ، مشاوره و…، بهبود عملکرد تیمی در مدیر و سازمان، رشد فردی و سازمانی و  بهبود روابط بین مدیر و اعضای سازمان که منجر به بهره‌وری بیشتر منابع انسانی سازمان را از اهداف برگزاری این دوره عنوان کرد و گفت: دوره آموزشی مدیر در نقش کوچ با ارائه سه سخنران ویژه برگزار می‌شود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید