امروز جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
وزیر اطلاعات:

دسیسه جدید آمریکا تقویت جبهه عربی-عبری/ مردم هوشیار باشند

سمنان- ابتکارآنلاین: وزیر اطلاعات با بیان اینکه دسیسه جدید آمریکا تقویت جبهه عربی-عبری است، گفت: مردم منطقه باید کاملاً هوشیار باشند.
کد خبر: 648
زمان انتشار: ۳۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵ بعد از ظهر -
502 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از مهر- حجت‌الاسلام سید اسماعیل خطیب، شامگاه پنج شنبه در جلسه شورای تأمین و آئین تکریم و معارفه مدیرکل اطلاعات استان سمنان با بیان اینکه دسیسه جدید آمریکا تقویت جبهه عربی-عبری است، ابراز داشت: آمریکا که می‌خواست پایگاه‌های خود را در خاورمیانه گسترش دهد بااقتدار ایران مجبور به ترک منطقه شد لذا خروج آمریکا از منطقه شکست دیگری برای دشمن بود.

 

وی با بیان اینکه آمریکا تلاش کرد تا رژیم صهیونیستی محور مقابله علیه ایران قرار گیرد، افزود: این در حالی بود که این رژیم غاصب بدون دولت و مجلس هر روز شاهد یک حادثه در درون خود است لذا همه این عوامل به ناکامی آمریکا در منطقه منتهی شده است.

 

وزیر اطلاعات با بیان اینکه ایجاد اختلاف، شکاف و رخنه در خاورمیانه و بین مردم دیگر حربه‌ای است که این روزها دشمن به کار بسته است، ابراز داشت: تنها راهکار ضمن ایجاد اتحاد و برادری، مقابله با زمینه سازی برای القای ناکارآمدی و تضعیف نظام و برعکس تقویت آن است.

 

خطیب با بیان اینکه دشمن کوشید تا با به کارگیری گروهک‌های ضد انقلاب در کشور ناامنی ایجاد کند، تصریح کرد: خوشبختانه با همکاری خوبی که در دستگاه‌های ذی‌ربط وجود دارد این توطئه‌ها همگی نقش بر آب شدند و در ادامه مسیر نیز می‌بایست با امید افزایی و حضور میدانی و اقدامات مؤثر نیروهای انقلابی نیرنگ دشمنان برای مقابله با امید آفرینی را خنثی کرد.

 

وی به اجلاس چندجانبه تهران نیز اشاره کرد و با بیان اینکه این موضوع دستاوردهای خوبی از جمله ایجاد محور همکاری‌های چندجانبه جدیدی در منطقه و جهان به همراه داشته است، افزود: اجلاس تهران توانست بار دیگر هوشمندی ایران و اقتدار سیاست خارجی جمهوری اسلامی را در منطقه اثبات کند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *