امروز پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
رئیس سازمان مدارس معارف اسلامی صدرا:

عدالت آموزشی و تربیتی در مدارس صدرا تحقق پیدا کرده است

اصفهان- ابتکارآنلاین: رئیس سازمان مدارس معارف اسلامی صدرا گفت: ۱۴ مدرسه صدرا در شهرستان‌های مختلف اصفهان وجود دارد که این مدارس در مسیر گام دوم انقلاب و تحقق سند تحول بنیادین الگو شناخته شده است.
کد خبر: 838
زمان انتشار: ۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۹ بعد از ظهر -
16 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از مهر – حجت الاسلام حامد تقدیری اشاره به ظرفیت مدارس صدرایی مطابق با عدالت آموزشی و تربیتی اظهار داشت: نزدیک به ۲۰۰ شعبه مدرسه انقلاب اسلامی وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی تحت عنوان مدارس صدرایی در سطح کشور وجود دارد.

 

وی افزود: بزرگ‌ترین شبکه مدارس دولتی بعد از آموزش و پرورش را با ۱۴ هزار دانش‌آموز به خود اختصاص داده و در تلاش هستیم که عدالت آموزشی و تربیتی که دغدغه مقام معظم رهبری است و پیاده‌سازی الگوی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را در این مدارس دنبال کنیم.

 

رئیس سازمان مدارس معارف اسلامی صدرا با بیان اینکه در مسیر گام دوم انقلاب و تحقق سند تحول بنیادین به عنوان الگو شناخته شدیم، گفت: در این راستا دوره دختران حاج قاسم یکی از کلان پروژه‌های سازمان تبلیغات اسلامی بود که در سراسر ایران برگزار شد.

 

وی در خصوص مدارس استان اصفهان خاطر نشان کرد: ۱۴ مدرسه صدرا در شهرستان‌های مختلف اصفهان وجود دارد و دانش‌آموزان در مقطع تحصیلی اول و دوم مشغول به تحصیل هستند.

 

حجت الاسلام تقدیری با اشاره به فعالیت‌های اثرگذار جهاد تبیین و شناخت آن برای دانش‌آموزان، تصریح کرد: در طلیعه گام دوم انقلاب اسلامی دختران که مربیان و به نوعی فرماندهان جامعه اسلامی هستند باید در این مسیر توانمند شوند و توسط آنها در جهاد تبیین تحولی را ایجاد کنیم.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید