امروز سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲

افزایش نیرو در دادگستری‌های استان تهران

تهران – ابتکارآنلاین: معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: یک چهارم کار قضایی کشور در دادگستری استان تهران انجام می‌شود.
کد خبر: 882
زمان انتشار: ۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۸ بعد از ظهر -
485 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سید رضا سجودی با اشاره به کمبود کادر قضایی به عنوان یکی از دلائل اطاله دادرسی در دادگستری استان تهران به عنوان یکی از بزرگترین دادگستری‌های کشور گفت: نزدیک به ۱۲۰۰ همکار جدید قرار است به عنوان کادر اداری به جمع همکاران در دادگستری استان تهران اضافه شوند.

 

 

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان تهران با اشاره به قبولی این افراد در ازمون ۱۴۰۰ افزود: هم اکنون فرایند جذب این افراد در مرحله‌ی مصاحبه است و تا پایان مرداد ماه به مرحله گزینش و جذب خواهد رسید و سهم هر حوزه قضایی، اعم از مجتمع‌ها و نواحی دادسرا‌ها و حوزه‌های قضایی نیز پیش بینی شده است.

 

 

وی گفت: با جذب نیرو‌های جدید، مشکلاتمان در کمبود نیرو، تا چند سال اینده به حد اقل خواهد رسید.

معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان تهران همچنین با اشاره به کمبود قضات در حوزه قضایی هم گفت: در حوزه‌ی قضایی، جذب عمومی و اختصاصی بخصوص در دادگستری استان تهران با چشم انداز تعریف شده در دستور کار قرار گرفته شده و به مرحله اجرا گذاشته شده است که به جمع قضات نیز افزوده شود.

 

 

سجودی افزود: استان تهران یکی از اولین استان‌هایی خواهد بود که بتواند در نیمه‌ی دوم سال جاری، حد اقل نیمی از این نیرو‌ها را در مجتمع‌های قضایی به کار بگیرد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
حامیان عباسعلی شیرکوند را در اینستاگرام دنبال کنید : https://ig.com/shirkavand.abbasali
شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل : https://ig.com/ITKMCO 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
تبلیغات