امروز پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

بالارفتن موش از سِرُم بیمار در بیمارستان!

ویدئوی بالارفتن موش ها از سرم یک بیمار در بیمارستاتی در هند به سوژه رسانه ها تبدیل شده است.
کد خبر: 1137
زمان انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۲ بعد از ظهر -
284 بازدید

ویدئوی تکان دهنده‌ای که به تازگی منتشر شده است جولان موش ها در اتاق بیماران در دانشکده پزشکی در شهر جاگدالپور واقع در منطقه باستار چاتیسگر هند را به تصویر می‌کشد. این ویدئو موش‌ها را در حال بالارفتن از لوله‌های سرم بیماران و نوشیدن گلوکز از آن نشان می‌دهد.

 

این ویدئو اولین بار در صفحه توئیتر هندوستان منتشر شد. در این ویدئو یک بیمار روی تخت بیمارستان دراز کشیده و در حالی که سرم به دست وی وصل است دیده می‌شود. لحظاتی بعد یک موش از سوراخ سقف اتاق بیمار به پایین خزیده و روی میله‌ای که سرم از آن آویزان است می‌رود. لحظاتی بعد موش اقدام به جویدن لوله سرم و نوشیدن گلوکز آن می‌کند.

پس از انتشار این ویدئو، سرپرست این دانشکده پزشکی دولتی اذعان کرد که بیمارستان با معضل افزایش تعداد موش‌ها در این محل مواجه است. بر اساس این گزارش تاکنون حدود ۱۲۰۰ موش در این مرکز پزشکی کشته شده اند.

 

با این حال دکتر “یو. اس. پینکارا”، رئیس این دانشکده پزشکی پس از درخواست در مرد اظهار نظر در این باره گفت پس از بررسی مناسب این موضوع در مورد آن اظهارنظر خوهد کرد.

 

گفتنی است؛ این نخستین بار نیست که انتشار چنین ویدئو‌هایی از بیمارستان‌های هند خبرساز می‌شود. چندی پیش نیز انتشار ویدئویی که یک سگ ولگرد را در سردخانه بیمارستانی در این کشور در حال خوردن جسد یک بیمار متوفی نشان می‌داد خبرساز شده بود.

(منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید