امروز سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲
فرمانده انتظامی غرب استان تهران خبر داد؛

جمع آوری۴هزار معتاد متجاهر از ابتدای سال جاری تاکنون در غرب تهران

شهریار- ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی غرب استان تهران از جمع آوری چهار هزار معتاد متجاهر از ابتدای سال جاری تاکنون در غرب این استان خبر داد.
کد خبر: 1255
زمان انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۹ بعد از ظهر -
230 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سردار کیوان ظهیری ظهیری پیش از ظهر پنجشنبه در آئین تجلیل از خبرنگاران اظهار داشت: غرب استان تهران با چهار میلیون جمعیت و شش شهرستان دارای شرایط ویژه انتظامی و پلیسی است.

 

وی ادامه داد: ۴۰۰ تیم عملیاتی را طی دو سال اخیر باهدف ارتقای امنیت و آرامش مردم، راه اندازی کرده ایم.

 

فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: ساختار غرب استان تهران به دلیل تعداد جمعیت و شرایط آن، تغییر کرده و منجر به افزایش امکانات و دیگر موارد امنیتی و پلیسی شده است.

 

ظهیری گفت: کل جرایم غرب استان در طول چهار ماه اخیر با ۲۶ درصد کاهش روبرو است که این نشان از هوشیاری و حضور و فعالیت پلیس است، ما در کاهش تصادفات فوتی در کشور رتبه اول را کسب کرده ایم.

 

فرمانده انتظامی غرب استان تهران بیان کرد: خدمت به مردم در این جایگاه و این لباس برای ما افتخار است و امیدوارم خداوند از عملکرد صادقانه ما راضی باشد. هر چند اذعان می‌کنیم که ایرادات و کمبودهایی در کار داشتیم، اما تمام تلاش خود را برای رسیدن به جایگاه مناسب می‌کنیم.

 

ظهیری همچنین اظهار داشت: شش درصد آمار سرقت‌ها در چهار ماهه ابتدای سال جاری کاهش یافته است، همچنین در این مدت حدود سه تُن انواع مواد مخدر کشف کرده ایم که در این رابطه تعداد زیادی متخلف دستگیر شده است.

 

وی ادامه داد: شش درصد سرقت نسبت به سال گذشته کاهش یافته که نشان از فعالیت جدی و افزایش گشت‌های پلیس دارد، در خصوص جمع آوری معتادان متجاهر در سال جاری نیز چهار هزار معتاد را جمع آوری کرده و در کمپ‌های مورد نظر برای پاکسازی نگهداری می‌کنیم.

 

رئیس پلیس غرب استان تهران گفت: ۱۸۸ میلیارد تومان کالای قاچاق هم طی این مدت کشف کرده ایم تا هم از تولید داخل حمایت کرده باشیم و هم امنیت اقتصادی به کشور برگردد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
حامیان عباسعلی شیرکوند را در اینستاگرام دنبال کنید : https://ig.com/shirkavand.abbasali
شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل : https://ig.com/ITKMCO 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
تبلیغات