امروز دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲
فرمانده انتظامی خوزستان:

آمادگی پلیس برای تسهیل در تردد زائران اربعین در مرزهای شلمچه و چذابه

آبادان – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: پلیس فراجا برای تسهیل در تردد زائران عتبات عالیات از مرزهای چذابه و شلمچه آمادگی کامل دارد.
کد خبر: 1470
زمان انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۱ بعد از ظهر -
135 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – سردار سیدمحمد صالحی روز سه‌شنبه در مرز شلمچه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پلیس فراجا در مرزهای چذابه و شلمچه حضور فعال دارد و تمهیدات لازم برای تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی در این گذرگاه های مرزی در نظر گرفته شده است.

 

وی شمار تردد زائران از مرز شلمچه در دهه اول محرم را هفت هزار نفر اعلام کرد و افزود:۲۴ گیت گذرنامه هم‌اکنون در پایانه مرزی شلمچه برای تردد زائران فعال است و ۲۴ گیت نیز آماده شده تا در صورت نیاز از آنها استفاده شود.

 

سردار صالحی در ادامه گفت: پلیس آمادگی کامل برای تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی را دارد و امید است خدمات خوبی در ار بعیم امسال به زائران ارائه شود.

 

وزیر کشور روز سه شنبه از پایانه مسافری شلمچه، گیت‌های خروج زائرین ایرانی و اتباع خارجه و نظارت بر نحوه تردد زائرین از مرز بین المللی شلمچه بازدید کرد.

 

با برافراشته شدن بیرق امام حسین (ع) در مرز شلمچه با حضور وزیر کشور،خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی رسما در کشور آغاز شد.

 

مرز بین‌المللی شلمچه در ۱۵ کیلومتری غرب خرمشهر و ۲۰ کیلومتری بصره عراق قرار دارد.

 

مرزهای شلمچه و چذابه ۲ گذرگاه تردد زائران اربعین حسینی در خوزستان هستند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید