امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
شهردار ورامین:

احداث و تکمیل کمربندی جنوبی از اولویت های اصلی شهرداری است

ورامین – ابتکارآنلاین: شهردار ورامین گفت : احداث و تکمیل پروژه های زیرساختی مانند احداث پارک غدیر ، پارک آرونی و تکمیل کمربندی جنوبی شهر از اولویت های اصلی شهرداری ورامین است.
کد خبر: 1681
زمان انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۹ بعد از ظهر -
217 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – علیرضا مومنی روز شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد : در ایام تابستان در محلات مختلف با اولویت مناطق حاشیه ای ۲۰ برنامه در قالب سامانه نشاط و شادی برگزار شد که با نظرسنجی های انجام شده این برنامه ها مورد رضایت و مقبولیت مردم قرار گرفته است.

 

وی در ادامه افزود : جلسات متعددی را پیرامون تعیین و تکلیف تیم والیبال و تکواندو شهرداری ورامین در صحن شورای شهر با حضور صاحبنظران و متخصصان این عرصه برگزار شد که با اقدامات انجام شده هزینه ابتدایی حضور در لیگ از سوی شهرداری ورامین به حساب فدراسیون واریز شده است .

 

شهردار ورامین با اشاره به حضور شهرداری ورامین از دقایق اولیه در کنار سیل زدگان روستای مزداران فیروزکوه خاطر نشان کرد : یکی از مشکلات مهمی که در چند هفته گذشته در سطح استان به وجود آمد ، سیلاب های پدید آمده بود که در این راستا شهرداری ورامین جز اولین بار شهرداری ها بود که با حضور در روستای مزداران فیروزکوه ، با تجهیزات و اکیپ های مختلف به کمک مردم شتافتند.

 

وی تکریم جایگاه شهدا را مهم دانست و گفت : تکریم جایگاه والای شهدا وظیفه ما مسئولان است و هر مسئول و نهادی باید به به این موضوع عامل باشد که در این رستا شهرداری ورامین به نصب ۲ هزار عدد از تمثال شهدا در خیابان ها و معابر اقدام کرده است.

 

وی افزود : نوسازی ناوگان موتوری شهرداری یکی از اولویت هایی است که در شهرداری ورامین پیگیری می شود که در این مسیر فرآیند خرید ۲۰ دستگاه نیسان آغاز شده است و به زودی انجام می شود.

 

مومنی گفت : یکی از مهم ترین اقداماتی که در ماه های گذشته انجام شد صدور اولین پروانه ساختمانی زمین های فرهنگیان بود که در ۳۰ سال گذشته با مشکل روبرو بود با همت و کمک مسئولان این اتفاق خوب انجام شد و مشکل مهمی از صاحبان این زمین ها رفع شد.

 

وی افزود : با هماهنگی های به وجود آمده با شرکت های حوزه تلفن همراه ، احداث ۴۰ کیلومتر خط فیبر نوری اینترنت آغاز شده است که این پروژه ، اقدام مهمی در راستای ایجاد زیرساخت های اساسی در سطح شهر است.

 

مومنی ضمن اشاره به نبود هیچ جاده و خیابان بدون روشنایی در محدوده شهرداری اظهار کرد : احداث روشنایی کمربندی شمالی ، احداث روشنایی میدان شهدای مدافع حرم تا آبباریک و دیگر پروژه ها از اقدامات انجام شده در حوزه روشنایی شهری است .

 

شهردار ورامین در پایان تصریح کرد : پروژه آسفالت مکانیزه معابر شهری که وضع نامناسبی از آسفالت قرار دارند با اولویت بندی های به وجود آمده این اقدام آغاز شده است و در محلات و مناطق مختلف شهری صورت می گیرد.

 

ورامین با ۳۰۰ هزار جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران استان تهران واقع شده است و دارای دو بخش مرکزی و بخش جوادآباد است.

 

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *