امروز شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱

نمایشگاه نیازهای فناورانه شرکت پالایش نفت تهران در پارک علم و فناوری پردیس برپا می شود

ری – ابتکارآنلاین: رئیس پژوهش و فناوری شرکت پالایش نفت تهران از برپایی نمایشگاه نیازهای فناورانه شرکت پالایش نفت تهران در پارک علم و فناوری پردیس و حمایت همه جانبه از شرکت های دانش بنیان و استارت آپی خبر داد.
کد خبر: 1828
زمان انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۳ بعد از ظهر -
22 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمود نیکبخت با اعلام این خبر افزود: با هدف حمایت وشناسایی شرکت های دانش بنیان و ایجاد بستری مطلوب جهت همکاری فی ما بین با استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان، پالایشگاه نفت تهران نیازهای فناورانه خود را در پارک علم و فناوری به صورت برپایی نمایشگاه به زودی رونمایی خواهد کرد.

 

وی اظهارداشت: در این نمایشگاه نیازهای فناورانه شرکت پالایش نفت تهران در زمینه های ساخت کاتالیست های مصرفی پالایشگاه، نیازهای فناورانه واحدهای بهره برداری، مدیریت انرژی، تامین قطعات و تجهیزات پالایشگاهی، در معرض دید شرکت های دانش بنیان و استارت آپی قرار خواهد گرفت.

 

نیکبخت ادامه داد: در این نمایشگاه علاوه بر ارائه نیازهای فناورانه پالایشگاه، توانمندی های پالایشگاه تهران ( شهید تندگویان ) در زمینه خدمات فنی و مهندسی، خدمات آزمایشگاهی و خدمات تعمیرات و کارگاهی نیز در معرض دید شرکت های مستقر در پارک قرار خواهد گرفت.

 

شایان ذکر است ناحیه نوآوری پردیس با محوریت پارک فناوری پردیس، رویکرد فرا بخشی و کارکردهایی چون ایجاد محیطی مناسب کسب ‌و کار برای فعالیت و حضور حرفه‌ای شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور، در جهت حفظ نخبگان و جذب متخصصان ایرانی و برآورده سازی نیازهای پیچیده فناوری کشور برای تحقق محصولات فناورانه در عرصه تولید صنعتی، سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر (جسورانه) و سایر خدمات تخصصی بیش از ۲۰ سال است که فعالیت می کند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید